قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون استاندار:

فضای مناسبی در پارك علم و فناوری هرمزگان برای نخبگان ایجاد شود

فضای مناسبی در پارك علم و فناوری هرمزگان برای نخبگان ایجاد شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان اظهار داشت: پارک علم و فناوری هرمزگان فضای مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم نموده و انتظار می رود مکان مناسبی هم برای نخبگان استان ایجاد نماید.


نازنین شیبانی روز سه شنبه در بازدید از برج فناوری هرمز پارک علم و فناوری هرمزگان به مناسبت سالروز تاسیس این پارک عنوان کرد: راه اندازی چنین فضایی برای دانش آموزان و دانشجویان از دغدغه های مسئولان این استان بود که پارک علم و فناوری آنرا محقق ساخت.
وی افزود: حالا شاهد فعالیتهای خوبی در این مجموعه از جانب افراد صاحبان ایده، شرکت ها و گروه های دارای ایده هستیم که انتظار و امید می رود چنین فعالیتهایی روزبه روز بیشتر شود و این ها بتوانند به شرکتهای بزرگ و مطرح ملی و حتی بین المللی تبدیل شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان افزود: خواستن توانستن هست و این خودباوری در میان دانش آموزان و دانشجویان وجود دارد و می توانند با پشتکار خود به موفقیت های بزرگی دست یابند اما در این راه نباید هراسی از سختی ها و مشکل ها به خود راه دهند.
شیبانی بیان داشت: سختی و مشکل بخشی از کار هست که می توان آنرا با درایت و پشتکار تبدیل به فرصتی برای پیشرفت کرد.
وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری در برج فناوری هرمز شتاب دهنده هم مستقر کرده که کمک کننده مفیدی برای صاحبان دارای ایده و شرکت ها و واحدهای فناور مستقر در این مجموعه است.
رییس پارک علم و فناوری استان هرمزگان هم در این بازدید بیان داشت: تحقق شعار «بهترین مکان برای ایده های نو» در این پارک درحال پیگیری بوده و تلاش می شود تا حد ممکن از مشکل های آنان کاسته شده و مسیر حرکت به جلو هموار شود.
علی فتی تصریح کرد: ۷۷ هسته و واحد فناور در فضایی به متراژ چهار هزار و ۱۵۳ مترمربع استقرار یافته اند و ساختمان کنونی برج فناوری هرمز سال ۱۳۹۶ از دانشگاه هرمزگان خریداری و عملیات بازسازی آن با حمایت مستقیم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همان سال شروع شد.
وی افزود: برج فناوری هرمز دارای مرکز نوآوری، شتاب دهنده، کافه فناوری، کتابخانه تخصصی کارآفرینی، اتاق بازی، نخستین ساختمان اداری هوشمند و ۷۰ مگابایت بر ثانیه اینترنت مجانی است و فضای کار اشتراکی و کتابخانه، اتاق vip، فضای شتابدهنده و فضای نمایشگاه دائمی بعنوان فضاهای جدید بوجود آمده در برج فناوری محسوب می شوند.


1399/10/24
12:55:43
0.0 / 5
1173
تگهای خبر: مدیریت , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم