قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
دراجلاسیه بیانیه گام دوم مطرح شد؛

جایگاه مهم و اثرگذار حركت جوانان دراستمرار و گسترش انقلاب اسلامی

جایگاه مهم و اثرگذار حركت جوانان دراستمرار و گسترش انقلاب اسلامی

به گزارش قائم عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم یک طرح ملی و فراگیر است اظهار داشت: حرکت جوانان در استمرار و گسترش انقلاب اسلامی مهم و تأثیر گذار است.



به گزارش قائم به نقل از مهر، حجت الاسلام فلاح قبل از ظهر پنجشنبه در سومین اجلاسیه مشترک بیانیه گام دوم انقلاب و خانواده نهضت ویژه مبلغان و فعالان فرهنگی تبلیغی در سالن کوثر اداره کل تبلیغات اسلامی قم برگزار شد؛ با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم یک طرح ملی و فراگیر است که محدود به افراد خاص و منطقه خاصی نیست، اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب بسیار کلیدی و کاملاً منطبق با کانون نیازهای امروز جامعه با نقش آفرینی اهل علم، تنظیم و تدوین شده است.
عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی با توضیح جایگاه قیام جوانان در ساختن انقلاب در طرح راهبردی رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: ثمرات این بیانیه به خوبی محقق شده است و جو یاس و ناامیدی زمان صدور را با مهربانی خاصی کنار زد و با وجود گذشته پرافتخار و داشتن دستاوردهای بزرگ فعلی انقلاب، آینده ای امید بخش در انتظار انقلاب اسلامی است.
این استاد حوزه علمیه ضمن اشاره به اینکه پیش نیاز همه اقدام ها، وجود امید سرشار در جامعه است، اضافه کرد: پیشنهاد عملیاتی این بیانیه مغفول مانده است و وظیفه ما است که با عرضه ترسیمی از این دعوت فاخر، به بیان پیامدها و ثمرات این ایده برای جامعه مخاطب بپردازیم.
حجت الاسلام فلاح ضمن اشاره به اینکه دعوت و دستور مقام معظم رهبری به انقلاب اسلامی، تراز معرفی انقلاب را در جهان جابجا کرده است، اضافه کرد: در کلام رهبر معظم انقلاب، تفکر انقلاب اسلامی یک اندیشه و جهان بینی و درک متفاوت و متعالی از هستی است و در این بیانیه، انقلاب بعنوان یک اقدام بزرگ و طلایه دار عصر جدید، تعریف شده است.
وی با اشاره به اینکه اگر انقلاب، طراز تفکر اندیشمندان امروز قرار نگیرد سطح اندیشه ها افول خواهد کرد، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه از ما می خواهند تا عظمت چشم انداز انقلاب اسلامی برای مردم ایران روشن گردد و تنها راه دستیابی به آن چشم انداز، حرکت عمومی در کشور به سمت تمدن اسلامی و مقدمه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عج) است.
سخنران این نشست با توضیح اراده مقام معظم رهبری در شکل گیری پدیده انسانی اراده ملی اظهار داشت: یک حرکت عمومی معقول، منضبط و صحیح باید اتفاق بیافتد و این حرکت فعلی در کشور باید انضباط و سرعت پیدا کند تا مردم آنرا احساس کنند.


منبع:

1399/11/30
21:08:36
0.0 / 5
1074
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم