قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون وزیر علوم:

اینترنت مجانی دانشجویان 6 ماهه است

اینترنت مجانی دانشجویان 6 ماهه است

معاون آموزشی وزیر علوم از دانشجویان درخواست نمود سریعاً نسبت به ثبت نام اینترنت مجانی اقدام نمایند و تصریح کرد که این اینترنت ۶ ماهه است و مهلت ثبت نام آن تمدید نمی گردد.علی خاکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات اینترنت مجانی ویژه دانشجویان اظهار داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۲۵ بهمن ماه بسته ۶۰ گیگابایتی اینترنت مجانی در اختیار دانشجویان قرار داده و ظاهراً این اینترنت شامل تمام دانشجویان مراکز دانشگاهی و حوزوی در تمامی مقاطع است.
وی با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام برای دریافت این بسته اینترنت از زمان اعلام شده تا ۱۵ روز پس از آن پیشبینی شده و این مهلت قابل تمدید نیست، از دانشجویان درخواست نمود سریعاً با رفتن به سامانه https: //ictgifts.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری اضافه کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همینطور فهرست دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و حوزه های علمیه را درخواست کرده است.
وی افزود: بسته هدایا برای بازه زمانی ۶ ماهه پیشبینی شده است و حداکثر بعد از گذشت ۱۰ روز از اتمام مهلت ثبت نام در حساب کاربری انتخابی دانشجو منظور می شود.
به گزارش قائم به نقل از مهر، در صفحه ثبت نام اینترنت مجانی دانشجویان و طلاب وزارت ارتباطات آمده است:
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مفتخر است به منظور ایفای نقش مدنی خود در مواجه با بیماری کرونا و در برای کمک به امر آموزش، بسته های هدیه اینترنت مجانی را در اختیار دانشجویان و طلاب قرار دهد.
در فرایند پیشبینی شده، امکان فعال سازی بسته هدیه بر روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب و یا بر روی تلفن ثابت (ADSL)، وجود دارد. مهلت ثبت نام ۱۵ روز است و این مهلت قابل تمدید نیست.
بسته هدایا با حجم ۶۰GB و برای بازه زمانی شش ماهه پیشبینی شده و حداکثر بعد از گذشت ۱۰ روز از اتمام مهلت ثبت نام، در حساب کاربری انتخابی شما، منظور می شود.


منبع:

1399/12/01
23:40:30
0.0 / 5
946
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱