قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی مطرح كرد؛

توانمندسازی طلاب خواهر در عرصه های فضای مجازی، هنر و رسانه

توانمندسازی طلاب خواهر در عرصه های فضای مجازی، هنر و رسانه

به گزارش قائم معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بر لزوم توانمندسازی طلاب خواهر در هر سه عرصه فضای مجازی، هنر و رسانه تاکید نمود.به گزارش قائم به نقل از مهر حجت الاسلام محمد شیخ الاسلامی در دیدار با خانم حکمت نیا مدیر تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعه الزهرا علیها السلام ضمن اشاره به نقش مهم طلاب خواهر در عرصه تبلیغ دینی اظهار داشت: خواهران طلبه باید در هر سه عرصه فضای مجازی، هنر و رسانه توانمند باشند.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اضافه کرد: توانمندی ها و ظرفیت های بسیار گسترده ای در جامعه الزهرا علیها السلام وجود دارد و معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در مجله پیام زن که از جانب این معاونت منتشر می شود آمادگی دارد تا در حوزه مطالعات زنان همکاری هایی را داشته باشد.
وی با تشریح شهر فضای مجازی، چگونگی حضور و اتصال خواهران و نقش آفرینی زنان در این شهر را مهم برشمرد و اظهار داشت: تعاملات میان دو مجموعه و برگزاری جلسات و نشست های تخصصی در این خصوص امری ضروری می باشد.
لازم به ذکر است، در این دیدار خانم حکمت نیا مدیر تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعه الزهرا علیها السلام نیز، گزارشی از فعالیتهای این مدیریت را عرضه و خواهان تعامل و همکاری بیشتر با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی شد.

1400/03/12
22:46:58
5.0 / 5
1056
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵