قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در گزارش قائم مطرح شد؛

اختلال در برگزاری امتحانات دانشگاه علامه به سبب قطعی برق

اختلال در برگزاری امتحانات دانشگاه علامه به سبب قطعی برق

به گزارش قائم معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به قطعی برق در دانشگاه در روز چهارشنبه اظهار داشت: به سبب نوسانات برق و اختلال در سرورهای دانشگاه، 3 نوبت امتحانات به روز شنبه منتقل شد.شجاع احمدوند در گفتگو با خبرنگار مهر، از اختلال در روند برگزاری امتحانات روز چهارشنبه به سبب قطعی برق آگاهی داد و اظهار داشت: بامداد روز چهارشنبه با حضور در دانشگاه متوجه قطعی برق شدیم. پس از آمدن برق، سیستم سرورهای دانشگاه به هم ریخته بود و برق محل استقرار سرورها و دیتا سنتر هم قطع شده بود.
وی اضافه کرد: از ساعت ۸ و نیم برق وصل شد و حدود ۱۰ تا ۱۲ امتحانی که ساعت ۸ داشتیم را به ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه منتقل کردیم؛ در مجموع حدود ۵۰-۶۰ امتحان در ساعت ۸ و نیم سر وقت شروع و انجام شد اما ساعت ۹ باردیگر نوسانات برق به وجود آمد و چند امتحان نیمه کاره ماند.
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: با توجه به این که مرکز دیتا سنتر اعلام نمود امکان دارد، نوسانات ادامه دار باشد ترجیح دادیم امتحانات سه نوبت روز چهارشنبه در ساعات ۱۰، ۱۴ و ۱۶ را به روز شنبه در همان ساعت منتقل نماییم.
احمدوند با اشاره به این که در هر نوبت ۷۰-۸۰ امتحان برگزار می شود، اظهار داشت: با توجه به این که چهارشنبه آخرین روز برگزاری امتحانات در دانشگاه علامه بود، تعداد امتحانات زیاد نبود. روزهای دیگر بطور کل ۳۰۰ تا ۳۵۰ امتحان در یک روز داشتیم اما روز آخر در مجموع به ۸۰-۹۰ امتحان هم نمی رسید.


منبع:

1400/04/18
14:30:53
5.0 / 5
814
تگهای خبر: آموزش , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱