قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
دانشگاه امیركبیر اطلاعیه داد؛

امكان حذف دروس عملی برای برخی دانشجویان

امكان حذف دروس عملی برای برخی دانشجویان

به گزارش قائم دانشگاه امیرکبیر اعلام نمود: دانشجویانی که در شرف دانش آموختگی هستند و کلیه دروس خودرا گذرانده اند و درس عملی آنها باقی مانده می توانند این درس را حذف نمایند.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه امیرکبیر اعلام نمود باتوجه به مصوبه هیات رئیسه، برگزاری حضوری دروس عملی در وضعیت قرمز مجاز نیست. این دانشگاه همین طور اعلام نموده است؛ در وضعیت غیر قرمز دانشکده ها می توانند با رعایت اصول و پروتکلهای بهداشتی و با هماهنگی معاونت دانشجویی (برای برنامه ریزی اسکان دانشجویان شهرستانی) و با اولویت دانشجویان در شرف فراغت از تحصیل دروس عملی را برگزار کنند.
دانشکده ها نکات زیر را در برنامه ریزی و برگزاری دروس عملی مورد توجه قرار دهند:
۱- دانشکده ها دروس عملی خودرا در بازه زمانی ۱۵ مرداد الی ۱۸ شهریور برنامه ریزی کنند تا در صورت خروج از شرایط قرمز، کلاس های مربوطه تشکیل گردد.
۲- دانشجویانی که در شرف دانش آموختگی هستند و کلیه دروس خودرا گذرانده اند و درس عملی بنا بر دلیلهای موجه باقی مانده و موفق به حضور در کلاس حضوری نشده اند، با موافقت شورای آموزشی و پژوهشی دانشکده می توانند دروس عملی را حذف کرده و درس جایگزین (با تأیید آموزش دانشکده) بصورت معرفی به استاد بگذرانند.
۳- اگر دانشجویی امکان شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشد، درس برای او ناتمام درج خواهد شد. بدیهی است وی می تواند در نیمسال (های) بعدی درس را مجدد ثبت نام کند.
۴- تمامی دانشجویان شرکت کننده در کلاس های حضوری دروس عملی، برگه تأییدیه سلامت را از مرکز بهداشت دانشگاه ستاندن نموده و به اسناد مربوطه ارائه نمایند. بدون دریافت تأییدیه سلامت از مرکز بهداشت دانشگاه امکان شرکت در کلاس و نیز ستاندن خوابگاه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
۵- برای هماهنگی لازم جهت اسکان و ستاندن تأییدیه سلامت دانشجویان لازم است تا کلیه کلاس های حضوری روزهای ۱۶ مرداد، ۲۳ مرداد، ۶ شهریور و ۱۲ شهریور برگزار شوند. (بازه تشکیل کلاس های حضوری در این روزها از ساعت ۹ الی ۱۹ خواهد بود.)


منبع:

1400/04/21
16:54:46
5.0 / 5
651
تگهای خبر: آموزش , برنامه , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم