قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

آخرین مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال اعضای غیرهیات علمی پیام نور

آخرین مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال اعضای غیرهیات علمی پیام نور

معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور اعلام نمود: تمام اعضای غیر هیأت علمی متقاضی ماموریت به خدمت این دانشگاه تا فردا 14 شهریور فرصت دارند نسبت به تکمیل و ارسال درخواست ماموریت اقدام نمایند.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه پیام نور، جزییات نحوه ثبت درخواست نقل و انتقال تحت عنوان «فرم ترفیع و انتصاب» و راهنمای «نحوه پیگیری درخواست توسط عضو» که در پیشخوان اعضا غیر هیأت علمی دانشگاه در نظر گرفته شده است، اعلام گردید.
تمام اعضای غیر هیأت علمی متقاضی ماموریت به خدمت باتوجه به ملاحظات ذیل از تاریخ ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ (فعال سازی فرم) تا ۱۴ شهریورماه (انسداد فرم) باید نسبت به تکمیل و ارسال درخواست ماموریت اقدام نمایند و تأیید درخواست از تاریخ ۱۰ تا ۱۶ شهریورماه توسط رؤسای مراکز و استان و رییس اداری و پشتیبانی استان (در سطح سازمان مرکزی مدیران کل یا معاونین) در بستر سامانه جامع اداری و مالی صورت می گیرد.
توضیح این که در این مرحله فقط به درخواست های جابجایی محل خدمت در قالب ماموریت یک ساله رسیدگی خواهد شد. اعضایی که هم اکنون در وضعیت مأمور به خدمت هستند در صورت درخواست شخصی و موافقت مقصد بدون نیاز به ورود اطلاعات و درخواست در سامانه مشمول تمدید ماموریت به خدمت به مدت یکسال خواهند بود.
در صورت عدم موافقت مقصد باید در آخر ماموریت به محل خدمت اولیه مراجعه و در پست (شغل) تعیین شده خدمت کنند. بررسی درخواست انتقال و ماموریت اعضا به خارج از دانشگاه برابر ضوابط تعیین شده در بخشنامه های استخدامی (هیأت علمی / غیر هیأت علمی) و خارج از فرم مذکور صورت می پذیرد.
ملاک ثبت و گردش فرم درخواست ماموریت وجود پست بلا تصدی قابل رؤیت در سامانه در مرکز یا واحد مقصد خواهد بود.
ثبت درخواست توسط متقاضیان تا پیش از طی مراحل پیش بینی شده، تکمیل گردش و صدور نامه موافقت با ماموریت توسط اداره کل امور اداری فقط به منزله درخواست بوده و هیچ اولویت و یا حقی برای متقاضی در بر نخواهد داشت.

1400/06/14
09:08:10
5.0 / 5
706
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱