قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات:

ملت ایران در دفاع مقدس درس عبرتی به متجاوزان میهن اسلامی داد

ملت ایران در دفاع مقدس درس عبرتی به متجاوزان میهن اسلامی داد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت:  ملت ایران با خلق حماسه ماندگار هشت سال دفاع مقدس و مقاومت تاریخی رزمندگان اسلام، درس عبرتی بزرگ به متجاوزان به خاک مقدس میهن اسلامی و بدخواهان ملت مسلمان ایران دادند.


به گزارش قائم به نقل از ایرنا از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام مجتبی اشجری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خویش رویای فتح ایران بزرگ را برای متجاوزان و حامیان استکباری آنان بخصوص آمریکای جهانخوار و دولت های مرتجع منطقه، به کابوسی ترسناک و شکستی سنگین، مفتضحانه و پرهزینه تبدیل کردند تا مقدمه ای برای سرنگونی کامل و محو همیشگی شیاطین و فتنه انگیزان از صحنه روزگار باشد.
وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم و پرارزش برای تبیین و بازخوانی حماسه ماندگار و بی بدیل ملت سرافراز ایران اسلامی در دفاع جانانه هشت ساله از کیان و ناموس خویش در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح بعثی فریفته و مورد حمایت استکبار جهانی است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: رژیم خودکامه بعثی به سرکردگی صدام دیکتاتور و مستبد با وجود پشتیبانی های همه جانبه ابرقدرت های غربی و دولت های خودفروخته منطقه با سد عظیم ایستادگی ملت ایران مواجه گردید و دشمن در پیشبرد اهداف استکبار جهانی برای نابودی انقلاب اسلامی و شکست نظام مقدس جمهوری اسلامی شکست خورده است.
وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای پاسخ گویی به سوالات و شبهات نسل جوان و پیشگیری از تحریف واقعیات تاریخ انقلاب اسلامی و مبارزات مردم مسلمان ایران است. پرداختن و بررسی ابعاد هشت سال دفاع مقدس، چرایی تجاوز دشمنان نظام به ایران اسلامی، چگونگی دفاع ملت سرافراز ایران و علل پیروزی نظام جمهوری اسلامی، اهتمام جدی و حساسیت نخبگان و پژوهشگران، هنرمندان و نویسندگان، صاحبان تریبون و اصحاب رسانه را می طلبد.

اشجری اضافه کرد: جامعه اسلامی ایران باید از فرصت تبلیغی هفته دفاع مقدس برای ادای رسالت تاریخی خویش در برابر خون پاک شهدا در گام دوم انقلاب بهره مند شود و آحاد جامعه بخصوص جوانان و نوجوانان با معارف دفاع مقدس آشنا شده تا برای دفاع همه جانبه از میهن اسلامی در مقابل دسیسه ها و شرارت های استکبار جهانی آماده باشند.
وی افزود: درس آموزی و بهره مندی از معارف دفاع مقدس در سایه پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل هرگونه تهدید سخت و نرم دشمنان قسم خورده اسلام بیمه کرده و میهن اسلامی را از گزند هرگونه تجاوز و تعدی و همینطور توطئه ها و فتنه انگیزی های احتمالی آتی مصون می دارد.
اشجری چهارشنبه گذشته با حکم آیت الله احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعنوان قائم مقام این شورا انتخاب شد. وی تا کنون بعنوان رئیس شورای هماهنگی استان گیلان فعالیت می کرد. این انتصاب به دنبال آخر مأموریت و آغاز بازنشستگی نصرت الله لطفی صادر شد.

1400/07/03
21:56:44
5.0 / 5
769
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم