قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
برای نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰؛

اعلام نتایج آزمون سراسری و پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون سراسری و پذیرش با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

قائم: نتایج آزمون سراسری در رشته های با آزمون سال 1400 و انتخاب رشته بر طبق سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام گردید.به گزارش قائم به نقل از مهر، نتایج نهایی انتخاب رشته دوره های کاردانی و کارشناسی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، منتشر گردید.
پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت ۱۰ بامداد سه شنبه ۶ مهرماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده، نسبت به ثبت نام خود بصورت مجازی اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی، جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای مقطع مورد نظر خودرا از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
جزئیات اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دوره های با آزمون دانشگاه آزاد
پذیرفته شدگان قطعی رشته های با آزمون می توانند از ساعت ۱۰ بامداد سه شنبه ۶ مهر تا اختتام روز شنبه ۱۰ مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده، نسبت به ثبت نام خود بصورت مجازی اقدام نمایند.
آن دسته از داوطلبانی که نتایج آنها بصورت ذخیره اعلام شده، لازم است از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۴ مهر ماه لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۰ مهرماه با مراجعه به سامانه azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام بصورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام است.
پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده اند، اعلام خواهد شد.
پذیرفته شدگان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه کنند.
داوطلبان می توانند جهت ثبت درخواست الکترونیکی به سامانه ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه و درخواست خودرا همراه با مستندات لازم (کارنامه و... ) ثبت کنند. این سامانه جایگزین مراجعات حضوری برای ثبت درخواست ها است.
داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال درباب آزمون سراسری و دوره های بدون آزمون، بوسیله تلفن گویا ۰۲۱۴۷۴۳ و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس faq.azmoon.iau.ac.ir سوال خودرا مطرح کنند.


منبع:

1400/07/04
10:59:05
5.0 / 5
851
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم