قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حكم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

انتصاب حجت الاسلام موسی پور به مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتصاب حجت الاسلام موسی پور به مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

به دنبال استعفای آیت الله جنتی از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی با تشکر از خدمات ایشان، حجت الاسلام محمدحسین موسی پور را به مدیریت این شورا منصوب کردند.


به گزارش قائم به نقل از خبرگزاری ایرنا از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، متن حکم رهبر انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شمار نهادهای قانونی فعال و اثرگذار در طول چند دهه و منشاء بصیرت افزایی و آرمانگرایی در بزرگداشت یادبودها و مناسبت های انقلاب اسلامی بوده و در سایه مدیریت موفق جناب آیت الله آقای جنتی دامت برکاته خدمات ارزشمندی به کشور کرده است. حالا با توجه به استعفای جناب آقای جنتی و با تشکر و تقدیر از زحمات فراوان ایشان، جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ محمدحسین موسی پور دام توفیقه را به مدیریت این شورا منصوب میکنم.

انتظار می رود مشی این شورا به تبعیت از شیوه راهنمایان بزرگ دینی، برپایه تبیین و عمق بخشی به شعارها و رساندن پیام صادقانه و صمیمی به دل های مخاطبان باشد. این شورا از آغاز بر این اساس شکل گرفته و حرکت کرده و باید هرچه بیشتر به آن اهتمام ورزد.

توصیه اینجانب مردمی کردن بزرگداشت ها، و فعال کردن مساجد و نهادهای مردمی، و به کارگیری ابتکارات و خلاقیت های جوانان انقلابی، و طراوت و تازگی بخشیدن به مراسم دینی و انقلابی است. سفارش دیگر چابک و سبک کردن تشکیلات و زدودن زائده ها و فرسودگی های آن است.

از خداوند متعال توفیقات ایشان را مسألت می کنم و مجدداً از آیت الله آقای جنتی تشکر می نمایم.
سیّدعلی خامنه ای
۸ آذر ۱۴۰۰منبع:

1400/09/10
11:32:52
5.0 / 5
810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم