قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
بزودی اجرایی می شود؛

اتصال سامانه سجاد سازمان اموردانشجویان به سامانه پلیس گذرنامه

اتصال سامانه سجاد سازمان اموردانشجویان به سامانه پلیس گذرنامه

سامانه الکترونیکی سازمان امور دانشجویان تحت عنوان سامانه سجاد به زودی به سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت ای پلیس و سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.به گزارش قائم به نقل از مهر، الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد، سهولت در پیگیری و سرعت در خدمات رسانی به دانشجویان، دانش آموختگان و سایر دریافت کنندگان خدمت از این سازمان را به همراه داشته است.
در حال حاضر سامانه سجاد این سازمان خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی را بصورت الکترونیکی انجام می دهد و مقرر است همین سامانه به زودی به سایر سامانه های خدمت مانند سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت «ای پلیس» متصل شود. همین طور سامانه سجاد با همکاری خوب پلیس گذرنامه به سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.
این یکپارچگی سامانه ها خیلی از خواسته دانشجویان خارج از کشور را تامین می کند و پروسه ها را راحت و سریع می کند و خدمات را در محل تحصیل ارائه خواهدنمود.
در برخی موارد دانشجویان باید مدتی صبر کنند، بعنوان مثال دانشجویان در پروسه ارزیابی مدارک تحصیلی باید پایان نامه خودرا در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند البته هنوز امکان این که دانشجویان از خارج از کشور بتوانند پایان نامه های خودرا درسامانه ایرانداک بارگزاری کنند وجود ندارد.
این دانشجویان برای طی این پروسه کافی است که پایان نامه خودرا به یکی از اقوام و یا وکیل خود ایمیل کنند تا آنها در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند و ادامه بارگزاری مدارک را در سامانه سجاد را از خارج از کشور انجام دهند.

1400/10/12
13:21:39
5.0 / 5
698
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم