قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشگاه تهران مطرح كرد؛

اجبار تزریق ۲ دز واکسن برای حضور در دانشگاه

اجبار تزریق ۲ دز واکسن برای حضور در دانشگاه

به گزارش قائم رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: برای حضور در دانشگاه دانشجویان باید ۲ دز واکسن کرونا را دریافت کرده باشند.به گزارش قائم به نقل از مهر، سید محمد مقیمی در ویژه برنامه استقبال از دانشجویان دانشگاه تهران همزمان با نخستین روز از ازسرگیری آموزش حضوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای حضور در دانشگاه آنچه که بعنوان شیوه نامه اعلام شده، این است که دانشجویان باید ۲ دز واکسن را دریافت کرده باشند. با عنایت به این که مرکز بهداشتی دانشگاه تهران مرکز نسبتاً خوب و آماده ای برای این مورد است، آمادگی دارند اگر فاصله زمانی بین دزهای واکسن رعایت شده باشد، دز جدید واکسن را تزریق کنند تا از این نظر برای ورود به دانشگاه و خوابگاه محدودیتی نباشد.
وی اضافه کرد: برخی از دانشجویان امکان دارد منع پزشکی داشته باشند که به صورت ویژه این موارد را بررسی می نماییم که ان شاءالله کسی محروم از ادامه تحصیل در این ترم نشود.
رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: هرچند معاونت آموزشی تسهیلاتی را ابلاغ کرده که طی آن دانشجویانی که بنا به علل مختلف نمی توانند به صورت حضوری در دانشگاه حضور داشته باشند، در شهر خودشان بعنوان میهمان پذیرش شوند و یا درس خویش را حذف نمایند.


منبع:

1401/01/15
09:46:18
5.0 / 5
565
تگهای خبر: آموزش , برنامه , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم