قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
ادامه حواشی آزمون چهل و نهم ؛

نامه معاونت حقوقی رئیس جمهور به وزیر بهداشت درباره آزمون دستیاری

نامه معاونت حقوقی رئیس جمهور به وزیر بهداشت درباره آزمون دستیاری

معاون ارتباطات و پیگیری قانون اساسی معاونت حقوقی رئیس جمهور در نامه ای به وزیر بهداشت خواهان پاسخگویی وزارت بهداشت در زمینه اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری شد.


به گزارش قائم به نقل از مهر، عزیزالله فضلی معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی در نامه ای خطاب به بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعتراض داوطلبان چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی به تاریخ برگزاری آزمون واکنش نشان داد. در بخش هایی از نامه آمده است: نظر به اعتراض جمع کثیری از داوطلبان آزمون پذیرش دستیار رشته های تخصصی بالینی پزشکی دوره ۴۹ نسبت به زمان برگزاری آزمون در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ و وجود برخی تخلفات و ابهامات در تعیین موعد برگزاری آزمون، وزارت بهداشت گزارشی از آخرین اقدامات خویش را اعلام نماید. همینطور با عنایت به قید فوریت ضمن توجه به رای صادره از جانب دیوان عدالت اداری و تغییر منابع و پیرو آن تعویق آزمون جهت جلوگیری از تضییع حق داوطلبان آزمون دستیاری تخصصی پزشکی، وزارت بهداشت سریعاً اقدام نماید.

به گزارش قائم به نقل از مهر، پیش از این قرار بود آزمون دستیاری دوره چهل و نهم در ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار گردد که بعد از برگزاری شورای آموزش پزشکی و تخصصی، مقرر شد آزمون در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برگزار گردد اما همچنان بعضی از داوطلبان نسبت به عدم اعلام رای دیوان عدالت اداری در خصوص تعویق زمان آزمون و به روز رسانی منابع آزمون معترض هستند.


منبع:

1401/02/17
21:03:52
5.0 / 5
403
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , عدالت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱