قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
آغاز انتخاب واحد از ۱۵تیر؛

اعلام جزییات ثبت نام در ترم تابستان دانشگاه پیام نور

اعلام جزییات ثبت نام در ترم تابستان دانشگاه پیام نور

به گزارش قائم مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با اشاره به جزییات ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه از 15 تیرماه شروع شده و تا 25 تیرماه ادامه خواهد داشت.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه پیام نور، محسن حیدری اضافه کرد: طبق اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کلیه دانشجویان می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir طبق برنامه زمان بندی شده برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
ثبت درخواست مهمانی ترم تابستان
وی درباب ثبت تقاضای میهمان دانشجویان نیز اظهار داشت: کلیه دانشجویان می توانند از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برای ثبت درخواست مهمانی به سیستم گلستان مراجعه کنند و پذیرش و ثبت نام میهمان دانشجویان از سایر دانشگاه ها نیز تا ۲۰ تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.
نحوه برگزاری کلاس ها
حیدری با اشاره به نحوه برگزاری کلاس ها تصریح کرد: کلاس های آموزشی دروس نظری فقط بصورت الکترونیکی در سطح کشور، منطقه، استان و در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه ارائه می شود.
وی با تاکید بر این که ارائه دروس به شیوه خود خوان مجاز نیست، گفت: درس جز سی قرآن کریم بصورت عادی و بدون استاد ارائه می شود.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور تاریخ برگزاری امتحانات متمرکز ترم تابستان را از ۲۶ مرداد لغایت اول شهریورماه اعلام نمود و اظهار داشت: حذف و اضافه دروس در دوره تابستان امکانپذیر نیست.


منبع:

1401/03/29
16:16:06
5.0 / 5
580
تگهای خبر: آموزش , برنامه , سیستم , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم