قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در سایت مركز سنجش پزشكی؛

نتایج اولیه و کارنامه آزمون دستیاری پزشکی منتشر گردید

نتایج اولیه و کارنامه آزمون دستیاری پزشکی منتشر گردید

قائم: نتایج اولیه به همراه کارنامه آزمون دستیاری پزشکی دوره چهل و نهم به همراه کلید نهایی آزمون امروز 31 خردادماه 1401 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر گردید.


به گزارش قائم به نقل از مهر، چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی بامداد پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تعداد ۳۲ حوزه امتحانی و ۳۰ شهر کشور اجرا شد. در این دوره از آزمون تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۵ نفر در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۴۷ نفر حائزشرایط بودند. از میان افراد واجد شرایط تعداد ۱۱ هزار و ۶۷ نفر کارت ورود به جلسه خودرا دریافت نمودند. تعداد ۵ هزار و ۸۶۱ نفر معادل ۴۶ درصد از داوطلبان مرد و ۶ هزار و ۸۶۴ نفر معادل ۵۴ درصد از داوطلبان زن بودند. نتایج اولیه و کارنامه داوطلبان امروز ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir به همراه کلید نهایی آزمون دستیاری پزشکی منتشر گردید.
کلید نهایی چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی
دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل متعاقبا منتشر می شود و افرادی که طبق ضوابط مجاز به انتخاب رشته محل شده اند، می توانند از روز شنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۱ نسبت به انتخاب رشته محل خود اقدام نمایند. آزمون دستیاری دوره چهل و نهم ابتدا قرار بود در ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ اجرا شود که بعد از برگزاری شورای آموزش پزشکی و تخصصی، قرار شد آزمون در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ اجرا شود اما همچنان تعدادی از داوطلبان معترض عدم اعلام رای دیوان عدالت اداری در خصوص تعویق زمان آزمون و به روز رسانی منابع آزمون بودند اما در نهایت آزمون ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ اجرا شد.


منبع:

1401/03/31
19:05:35
5.0 / 5
298
تگهای خبر: آموزش , پزشك , جشن , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳