قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشكده پرستاری كاشمر:

دانشکده پرستاری کاشمر نیازمند تأمین و تکمیل اعضای هیئت علمی است

دانشکده پرستاری کاشمر نیازمند تأمین و تکمیل اعضای هیئت علمی است

به گزارش قائم کاشمر ـ رئیس دانشکده پرستاری کاشمر اظهار داشت: انتظار داریم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جهت اصلاح، ارتقای تشکیلات، تأمین و تکمیل نیروی های هیأت علمی و پشتیبانی دانشکده پرستاری شهرستان اقدام نماید.به گزارش قائم به نقل از مهر، حسن مکارم ظهر چهارشنبه در بازدید معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تعدادی از مسئولین اظهار نمود: از بهمن سال ۸۸ که دانشکده پرستاری کاشمر راه اندازی گردید، تابحال چارت تشکیلات آن بروز رسانی نشده و انتظار داریم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جهت اصلاح، ارتقای تشکیلات، تأمین و تکمیل نیروی های هیأت علمی و پشتیبانی دانشکده پرستاری کاشمر اقدام نماید.
رئیس دانشکده پرستاری کاشمر اظهار داشت: یکی از شاخصهای توسعه پایدار هر جامعه، آموزش و پژوهش است و اگر آموزش بدرستی صورت پذیرد رشد و تعالی را در برخواهد داشت.
وی به ضرورت توجه به امر آموزش و احتیاج به فضای آموزشی نسبت به تخصیص اعتبار جهت ساخت فضای آموزشی دانشکده پرستاری کاشمر اشاره نمود.
مکارم اظهار داشت: ضرورت توجه به نیازهای دانشجویان از ضروریات در حوزه آموزش است و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مورد رفع کاستی ها در حوزه فرهنگی و رفاهی دانشجویان، همانند دانشکده های دانشگاه، توجه ویژه به این دانشکده هم داشته باشد.
رئیس دانشکده پرستاری کاشمر ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندیهای شهرستان در بحث امکانات و آموزش خواهان افزایش رشته های این دانشکده شد و اظهار داشت: هم اکنون این دانشکده با سه رشته پرستاری، فوریت های پزشکی و علوم آزمایشگاهی فعالیت می کند و خواستار دریافت رشته های رادیولوژی و مامایی در مقطع کارشناسی هستیم.
تخصیص سامانه های تغذیه و کتابخانه به دانشکده پرستاری کاشمر
در ادامه دکتر عارف نژاد، معاون آموزشی دانشکده پرستاری کاشمر به مشکلات حوزه آموزشی اعضای هیأت علمی و دانشجویان این دانشکده اشاره نمود و اظهار داشت: تخصیص سامانه های تغذیه و کتابخانه به دانشکده پرستاری کاشمر و همینطور توجه به نیازهای رفاهی و فرهنگی دانشجویان و اساتید دانشکده ضروری به نظر می آید.
معاون آموزشی دانشکده پرستاری کاشمر تخصیص اعتبار جهت ساخت سلف سرویس جهت دانشکده پرستاری کاشمر از نیازهای این دانشکده عنوان نمود و اظهار داشت: با عنایت به تعداد دانشجویان و لزوم وجود سلف سرویس برای دانشکده پرستاری کاشمر، امیدواریم دانشگاه مساعدت لازم را در مورد تأمین اعتبار لازم جهت ساخت سلف سرویس با شهرستان کاشمر داشته باشد.
وی اضافه کرد: مادامی که دانشکده پرستاری کاشمر زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد است، باید دانشجویان از امکانات دانشگاه علوم پزشکی مشهد برخوردار باشند و شأن این دانشجویان در حد دانشگاه علوم پزشکی مشهد رعایت شود.
عارف نژاد اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات دانشجویان یکی از مهم ترین وظایف ماست تا دانشجو با خاطرات خوب از دوران دانشجویی، فارغ التحصیل شود.


منبع:

1401/04/16
12:25:54
5.0 / 5
429
تگهای خبر: آموزش , پزشك , دكتر , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم