قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

شرایط تمدید سنوات دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه امیرکبیر

شرایط تمدید سنوات دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه امیرکبیر

به گزارش قائم دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود آن دسته از دانشجویان ورودی ۹۷ که احتیاج به دو ترم برای اتمام تحصیل خود دارند باید فرم تعهد برای تمدید سنوات را حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد تمدید کنند.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ دانشجویان ورودی ۹۷ که ۸ ترمه فارغ التحصیل نمی شوند برای تمدید باید نکات زیر را رعایت کنند:
۱. دانشجویانی ورودی ۹۷ که تا آخر تابستان ۱۴۰۱، کمتر از ۹۵ واحد گذرانده باشند، قادر به فارغ التحصیلی تا آخر ترم دهم نیستند. بنابراین تکمیل "فرم تعهد برای تمدید سنوات" جهت ثبت نام نیم سال نهم و دهم برای آنان موضوعیت ندارد.
۲. دانشجویانی ورودی ۹۷ که با دریافت واحد در ترم نهم، احتمالا فارغ التحصیل می شوند هم احتیاج به "فرم تعهد برای تمدید سنوات" ندارند. این دانشجویان در هفته پیش از شروع ثبت نام اولیه (حداکثر تا تاریخ ۲۶ مرداد)، از راه سامانه سما، می توانند ادعای فراغت از تحصیل خویش را ثبت کنند تا وضعیت پورتالشان فعال شود.
۳. صرفا دانشجویانی که احتیاج به دو ترم برای اتمام تحصیل خود دارند، لازم است "فرم تعهد برای تمدید سنوات" را حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد تکمیل و تحویل آموزش دانشکده بدهند.


منبع:

1401/04/19
16:42:32
5.0 / 5
284
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵