قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حضور وزیر علوم صورت گرفت؛

بررسی آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاه های هنر

بررسی آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاه های هنر

به گزارش قائم، وزیر علوم بامداد امروز به صورت سرزده از دانشگاه هنر بازدید کرد و در جلسه هیئت اجرایی جذب این دانشگاه حاضر شد.به گزارش قائم به نقل از وزارت علوم، دانشگاه هنر امروزسه شنبه (۲۲ شهریور ماه)، میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شد. به دنبال جلسات تشکیل شده بین وزیر علوم تحقیقات و فناوری با رئیس دانشگاه در هفته های گذشته و بیان مسائل دانشگاه هنر، بامداد امروز در اقدامی کم سابقه دکتر زلفی گل به منظور بازدید از دانشگاه به صورت سرزده و به دور از تشریفات معمول، در دانشگاه حضور یافت.
محمد علی زلفی گل با حضور در جلسه هیئت اجرایی جذب و شنیدن بخشی از دغدغه های حوزه هنر از پیشنهادهای طرح شده در این نشست استقبال و مقرر کرد که در آینده ای نزدیک با تشکیل جلسات تخصصی، موارد مذکور بررسی شود.
از جمله موارد مطرح شده در این نشست امتیازات تشویقی و اصلاحاتی در مورد آیین نامه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه های هنری بخصوص مربیان به علت خصوصیت های خاص رشته های هنری بود.
رئیس دانشگاه هنر هم ضمن قدردانی و سپاس از حضور وزیر علوم ابراز امیدواری کرد: در زیر سایه الطاف پروردگار و همت و تلاش مسئولین بی ادعایی همچون دکتر زلفی گل، گامهای مؤثری در ارتقای دانش و هنر ایران اسلامی برداشته شود.منبع:

1401/06/23
10:09:42
5.0 / 5
410
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , دكتر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵