قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

شروع نظرسنجی مردمی برای ۲۰۰۰ پروژه عمرانی پایتخت از شنبه

شروع نظرسنجی مردمی برای ۲۰۰۰ پروژه عمرانی پایتخت از شنبه

قائم: به گزارش قائم، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اظهار داشت: مقرر است برای 2 هزار پروژه عمرانی پایتخت از مردم نظرسنجی شود و از بامداد شنبه این کار به مدت دو هفته به انجام می رسد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، هادی محضرنیا در همایش گردهمایی سفیران طرح بودجه ریزی مشارکتی (من شهردارم) اظهار داشت: در برنامه (من شهردارم) مقرر است با کمک پرسنل شهرداری تهران و مردم به پیشرفت و آبادانی شهر کمک نماییم.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اضافه کرد: در درگاه اطلاع رسانی manshahrdaram.tehran.ir مقرر است نظرسنجی های مردمی صورت گیرد. بررسی ها نشان داد شیوه های دیگر برای انجام این نظرسنجی کار را مشکل می کرد.
وی افزود: از روز شنبه که مقرر است این کار را با شهروندان انجام دهیم، شماره موبایل شهروند از او گرفته می شود تا یک کد موقت به او داده شود که این کار برای انجام راستی آزمایی است.
محضرنیا با اشاره به قسمت های مختلف سایت نظرسنجی بیان کرد: باید در ابتدا منطقه ای که مقرر است درباره ی آن نظر داده شود و همین طور ناحیه را انتخاب نماییم و مقرر است ۲ هزار پروژه از مردم نظرسنجی شود و از بامداد شنبه این کار به مدت دو هفته به انجام می رسد.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اعلان اینکه سوالات درباره ی موضوعات منطقه است، اشاره کرد: در قسمت بعدی اولویت های در نظرگرفته شده و یا پیشنهادهای جدید را مطرح می کنند. با این روش اولویت و اهمیت پروژه ها را می سنجیم.
بگفته محضرنیا، از طرف دیگر پیشنهادهای جدید تجمیع می شود و با بررسی آن به عنوان پروژه های جدید برای سال ۱۴۰۳ در نظر گرفته می شود.
وی ادامه داد: برای مساعدت با تحلیل داده ها سن، جنس، تحصیلات نیز مهمست تا در ارزیابی ها به داده های آماری واقعی نزدیک شویم.
بنا براعلام سایت شهر، محضرنیا در آخر اشاره کرد: باتوجه به تبلیغاتی که به انجام می رسد، تعدادی از شهروندان بوسیله لینکی که اعلام می شود وارد سایت (من شهردارم ) می شوند.1401/09/30
13:42:47
5.0 / 5
437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱