قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

نظارت مستمر بر اجرای صحیح امتحانات دیماه

نظارت مستمر بر اجرای صحیح امتحانات دیماه

به گزارش قائم، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش اظهار داشت: تا روز یکشنبه ۱۱ دی بیشتر از ۲۱۰۰ بازدید از حوزه های اجرایی و تصحیح امتحانات نهایی صورت گرفته است.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، سید مجتبی هاشمی در اینباره اظهار داشت: با رویکرد نظارت بر روش اجرای امتحانات نهایی پایه دوازدهم در دی ۱۴۰۱ و اهمیت و تأثیر نتایج امتحانات دیماه در سرنوشت کنکور آینده و دستور وزیر محترم در خصوص رعایت سلامت و ارتقای سطح کیفی سازوکار ارزشیابی، تا روز سه شنبه ۱۳ دیماه از مجموع ۱۲۰۰ حوزه اجرای امتحانات نهایی در سطح کشور ۳۷۶۶ بازدید به عمل آمده است.
وی افزود: از مجموع ۱۳۶ حوزه تصحیح اوراق امتحانی، ۲۵۷ بازدید به عمل آمده است و این روند تا پایان امتحانات به صورت مستمر و با شاخصهای تدوین شده ادامه خواهد یافت.
طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هاشمی با تکیه بر کوشش برای ارتقای سلامت آزمون ها بعنوان معیار سنجش وضعیت تحصیلی و علمی دانش آموزان اظهار نمود: در جهت حفظ حقوق همه دانش آموزان و تضمین کیفیت برگزاری امتحانات، تخلفات امتحانی طبق آیین نامه امتحانات و بدون بخشایش و با قاطعیت مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.
منبع:

1401/10/16
13:31:19
5.0 / 5
386
تگهای خبر: آموزش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم