قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون فنی سازمان تاكسیرانی شهر تهران خبر داد

نوسازی تاکسی در تهران فعلا بصورت نقدی

نوسازی تاکسی در تهران فعلا بصورت نقدی

قائم: قائم: معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی های فرسوده در پایتخت توضیحاتی را ارائه نمود.


علی محتشمی پور در گفت و گو با ایسنا، در مورد نوسازی تاکسی های تهران با اعلان اینکه هم اکنون تنها خودرویی که در نوسازی تاکسی از آن استفاده می شود سمند سورن است، اظهار داشت: هم اکنون فقط نوسازی به شکل نقدی به انجام می رسد.
وی با اعلان اینکه بیش از ۲۰۰ متقاضی نوسازی تاکسی بصورت نقدی داشتیم، اشاره کرد: اطلاعات رانندگان و تاکسی ها برای خودروساز ارسال شده است و در پروسه صدور پیش فاکتور هستند و تا یک ماه آتی تاکسی های نوسازی شده خودرا دریافت می کنند.
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی ها بصورت نقدی اظهار داشت: این رانندگان قسمتی از هزینه خودروی جدیدشان را از محل اسقاط تاکسی قبلی می پردازند و این افراد اعلام نموده اند که توان پرداخت مابقی هزینه تاکسی را بصورت نقدی دارند.
وی در مورد پروسه ارائه تسهیلات بانکی برای نوسازی اظهار داشت: تسهیلات بانکی در مرحله پیگیری قرار دارد و درحال انعقاد تفاهم نامه با بانکهای عامل هستیم که با سه بانک مذاکره شده است تا از آنجا که تامین منابع از محل تبصره ۱۸ لغو شده، منابع مالی از طرف شهرداری تهران گذاشته شود و فقط تسهیلات بانکی مبتنی بر منابع شهرداری است و با این شیوه نوسازی را پیش می بریم.1401/11/05
12:33:04
5.0 / 5
310
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم