قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی ۵ و ۶ فروردین

وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی ۵ و ۶ فروردین

قائم: قائم: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی 5 و 6 فروردین را تشریح و اعلام نمود که وضعیت جوی بیشتر این مناطق صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران فردا (۵ فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و برای یکشنبه ( ۶ فروردین) نیز نیمه ابری، وزش باد و گاهی ابری و بارش پراکنده و در شب افزایش باد پیش بینی می شود.
وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز ابری تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و وضعیت جوی کرج نیز در این دو روز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.
آسمان گرگان فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و مه رقیق خواهد بود و برای روز ۶ فروردین ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، درپاره ای نقاط مه آلود و وزش باد پیش بینی می شود. آسمان ساری صاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود و آسمان شهر رشت طی دو روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
آسمان تبریز نیز در این دو روز ( ۵ و ۶ فروردین ماه) نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید را تجربه می کند و آسمان مشهد صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
وضعیت جوی اهواز نیز در دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق با غبارصبحگاهی در اواسط روز ابری همراه با احتمال بارش پراکنده باران خواهد بود. وضعیت جوی بندرعباس نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.1402/01/04
14:35:59
5.0 / 5
277
تگهای خبر: دین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم