قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیركل امور عشایر استان تهران خبر داد

تامین ۱۰ هزار رأس دام زنده برای عید قربان ۱۴۰۲

تامین ۱۰ هزار رأس دام زنده برای عید قربان ۱۴۰۲

قائم: مدیرکل امور عشایر استان تهران از تامین 10 هزار راس دام زنده برای عید قربان امسال آگاهی داد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، فرشید ذبیحی در جریان بازدید از مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران در منطقه ۵ در جمع خبرنگاران در تشریح فعالیت امور عشایر استان تهران در تامین دام زنده ویژه عید قربان، اظهار داشت: با توافق سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ۱۰ هزار رأس دام زنده عشایری برای عرضه به مراکز شهرداری تهران تحویل داده شده و ۲۰۰۰ رأس دام نیز به عنوان پشتیبان برای عرضه تامین شده است. البته ۱۰ هزار رأس دام تامین شده در سطح استان تهران عرضه خواهد شد و این در حالیست که سال قبل بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ رأس دام تامین شده بود.
وی افزود: میزان پیش بینی دام برای عید قربان بر طبق توافق با سازمان میادین به انجام می رسد و برگزاری مراکز عرضه نیز از طرف سازمان میادین بر طبق پیش بینی ها و میزان استقبال شهروندان است که برای امسال در ۱۷ نقطه این مراکز برگزار شده است.
مدیرکل امور عشایر استان تهران در تشریح قیمت گذاری هر کیلو دام زنده نیز اظهار داشت: نرخها از طرف جهاد کشاورزی تعیین و نرخ گذاری می شود که قبل تر عدد ۱۷۹ هزار تومان برای هر کیلو اعلام شده بود؛ اما مورد موافقت قرار نگرفت؛ چونکه پیش بینی می شد این قیمت از طرف تامین کنندگان مورد استقبال قرار نگیرد و سبب کاهش ارائه شود برهمین اساس قیمت ۱۸۵ هزار تومان برای هر کیلو دام زنده تعیین شد.1402/04/08
11:13:42
5.0 / 5
298
تگهای خبر: دین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳