قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون بهره برداری سازمان حمل و نقل و ترافیك شهر تهران:

عدم تکمیل پارکینگ امیرکبیر کذب محض است

عدم تکمیل پارکینگ امیرکبیر کذب محض است

قائم: به گزارش قائم، معاون بهره برداری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران اظهار داشت: حدود شش ماه است که ۳ طبقه پارکینگ امیرکبیر درحال بهره برداری است.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، عمار سعیدیان فر - معاون بهره برداری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، پیرامون ادعای یکی از سایت های خبری در مورد عدم تکمیل پارکینگ امیرکبیر اظهار داشت: طبقه اول پارکینگ امیرکبیر یک هفته بعد از افتتاح کار می کرد و بهره برداری شد. هم اکنون حدود شش ماه است که ۳ طبقه درحال بهره برداری است.
وی با اشاره به اینکه پارکینگ امیرکبیر حتی در زمان اعیاد و مراسم های ویژه به صورت مجانی مورد استفاده عموم قرار می گیرد، اظهار نمود: این خبر که پارکینگ کار نمی کند، کذب محض است. رسانه ها می توانند همین هم اکنون از این مکان بازدید کنند.
بنابر اعلام سایت شهر، سعیدیان فر تصریح کرد: سه طبقه این پارکینگ درحال بهره برداری است و مردم و اهالی محل هم استفاده می نمایند. پارکینگ امیرکبیر ۵۴۲ عدد جای پارک دارد که با ظرفیت کامل درحال بهره برداری است و خیلی از مشکلات ترافیکی و تقاضای جای پارک شهروندان، رجوع کنندگان و اهالی محل را مرتفع کرده است.
منبع:

1402/04/22
14:25:01
5.0 / 5
298
تگهای خبر: سازمان , سایت , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵