قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز تهران:

تمامی بوستان های تهران روشن هستند

تمامی بوستان های تهران روشن هستند

به گزارش قائم، مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران ضمن اشاره به تبدیل تمام لامپ های درون بوستانهای شهر تهران به LED اظهار داشت: هم اکنون تمامی بوستان های تهران روشن هستند.


علی محمدمختاری در گفتگو با ایسنا، در رابطه با تأمین روشنایی لازم برای بوستانهای شهر تهران اظهار داشت: مقرر شده است تا تمام لامپ های درون بوستانهای شهر تهران به LED تبدیل گردد و این کار با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی در بوستانهای تهران در حال انجام می باشد.
وی درمورد اعتراض برخی اعضای شورای شهر تهران در رابطه با عدم روشنایی لازم و مناسب در بوستانهای شهر تهران بخصوص بوستانهای منطقه ۲۰ تهران، اضافه کرد: هم اکنون تمامی بوستانهای شهر تهران روشن هستند؛ البته امکان دارد برخی خاموشی های مقطعی به علت اتصالی برق یا نقص روی دهد؛ اما سریعاً برای رفع نقص اقدام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران تصریح کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده خاموشی در بوستان های شهر تهران با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند و بمحض اعلام خاموشی در سریع ترین زمان برای رفع خاموشی اقدام خواهد شد.

به گزارش قائم به نقل از ایسنا، احمد صادقی، رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران در یکصدو شصت و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران در چارچوب تذکری با اشاره به اینکه اغلب بوستان های منطقه ۲۰ و شهرری با مشکل خاموشی رو به رو هستند، اظهار داشته بود: دلیل این خاموشی ها اختلاف بین شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق است؛ این خاموشی سبب تجمع معتادان در بوستان ها شده و فضای ناامنی را بوجود آورده که احتیاج به پیگیری جدی دارد.

منبع:

1402/05/04
08:28:11
5.0 / 5
237
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم