قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری خبر داد؛

اردوی باغ رمان ایرانی

اردوی باغ رمان ایرانی

به گزارش قائم، مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری از برگزاری اردوی باغ رمان ایرانی با هدف کشف استعدادهای جوان و نوپای عرصه ادبیات داستانی اطلاع داد.به گزارش قائم به نقل از مهر، بهزاد دانشگر مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری از برگزاری اردوی «باغ رمان ایرانی» با هدف کشف استعدادهای جوان و نوپای عرصه ادبیات داستانی چهارشنبه و پنج شنبه این هفته اطلاع داد.
دانشگر، مهم ترین هدف طرح «باغ رمان ایرانی» را کشف استعدادهای جوان و نوپای عرصه ادبیات داستانی دانست، که زیر نظر استادان داستان نویس طراحی و اجرا می شود.
وی اضافه کرد: این پروژه در واقع تعاملی بین اساتید فن داستان نویسی و هنرجویان جوان کشور است که به مهارت افزایی نویسندگان جوان در تولید رمان منتهی خواهد شد.
مدیر دفتر ادبیات داستانی در رابطه با نشست ها و تعامل استاد و هنرجو در این دوره آموزشی اظهار داشت: این اردو شامل سه نشست تخصصی، یک کارگاه عملی و یک نشست هنرجو و مدرس مربوطه و همینطور یک نشست عمومی برای اعضای باغ رمان ایرانی برنامه ریزی شده است.
دانشگر در رابطه با کمیت این دوره آموزشی اضافه کرد: این پروژه با حضور ۲۲ هنرجو زیر نظر ۱۴ استاد راهنما صورت خواهد گرفت، که هنرجویان ضمن فراگیری آموزش داستان نویسی، رمان خویش را می نویسند.


منبع:

1402/09/14
09:25:04
5.0 / 5
274
تگهای خبر: آموزش , برنامه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم