قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در نشست مدیران ارتباط با صنعت؛

دانشگاه های برگزیده در ارتباط با صنعت عرضه شدند

دانشگاه های برگزیده در ارتباط با صنعت عرضه شدند

به گزارش قائم در حاشیه جلسه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، دانشگاه ها و طرح های برگزیده در ارتباط صنعت معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.به گزارش قائم به نقل از مهر، نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های كشور عصر روز گذشته با حضور مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و برخی مدیران و معاونان دستگاه های اجرایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. در حاشیه این نشست دو تفاهم نامه گرنت فناوری به امضا رسید.
تفاهم نامه تولید «انگشتانه كامپوزیتی سه لایه دو رو» به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان بین دانشگاه علم و صنعت ایران و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یكی از همین تفاهم نامه ها بود كه در این جلسه به امضا رسید.
همچنین تفاهم نامه «گرنت فناوری حوزه فناوری اطلاعات» میان پارك فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت علوم هم دومین تفاهم نامه ای بود كه به امضا رسید.
در آخر این نشست دانشگاه های برگزیده در ارتباط با صنعت معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. دانشگاه صنعتی شریف به علت تعداد قراردادها، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه خوارزمی از جهت توسعه دوره های مهارت افزایی و اشتغال مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین دانشگاه های علامه طباطبایی، تهران و امیركبیر به علت فعالیت و دستاوردهای شاخص در ارتباط با صنعت بعنوان دانشگاه های «شایسته تقدیر»، معرفی گشتند.
در این نشست طرح های برگزیده ارتباط با صنعت هم اعلام شدند.
حسن علم خواه با طرح توسعه دانش فنی فرآیند پوشش دهی با استفاده از مواد آلیاژی بر روی پره توربین بخار از دانشگاه بوعلی سینا همدان، مهدی نكومنش با طرح تولید پلی پروپلین با مقاومت ضربه ای بالا از شركت ملی صنایع پتروشیمی، بیژن رشیدیان با طراحی و ساخت و پرتاپ ماهواره كوچك (شریف) از دانشگاه شریف، مصطفی صفوی با طرح ساخت و پرتاپ ماهواره كوچك(امیركبیر) از دانشگاه امیركبیر همچون این طرح ها بودند.
همچنین حسین مهدوی با طرح سنتز پلیمر رسانای ویژه با قابلیت تغییر رنگ برگشت پذیر از دانشگاه تهران، مقداری با طرح بهینه سازی ربات دستیار آموزشی زبان اشاره به كودكان ناشنوا، محمد رحیمیان با طرح تهیه لیست انتشار آلاینده های هوای كلانشهرهای تهران از دانشگاه تهران، ندا محمد اسماعیلی با طراحی الگوی تعالی مدیریت منابع انسانی بخش دولتی از دانشگاه تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

1398/09/28
15:08:19
5.0 / 5
4661
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم