قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون دانشگاه تاكید كرد:

دانشجویان پیام نور از حضور غیرضروری در واحدهای دانشگاه پرهیز كنند

دانشجویان پیام نور از حضور غیرضروری در واحدهای دانشگاه پرهیز كنند

قائم: معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور ضمن اشاره به خدمات غیرحضوری دانشگاه برای پیشگری از كرونا از دانشجویان خواست از حضور غیرضروری در اماكن عمومی و مراكز و واحدهای دانشگاه پرهیز كنند.به گزارش قائم به نقل از مهر، به نقل از دانشگاه پیام نور، محمد علی كریمی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در امتداد سفارش مراجع بهداشتی و درمانی و با هدف كاهش لزوم بازگشت دانشجویان به دانشگاه شرایطی به وجود آورده تا حضور دانشجو در مراكز این دانشگاهی به حداقل رسانده شود كه همچون این موارد می توان به اعلام نتایج آزمون ها، برنامه های كلاسی، ارتباط با استادان، كارمندان و مدیران در سامانه «پیام من» كه لینك آن در سامانه http: //apps.pnu.ac.ir موجود است اشاره نمود.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور اشاره كرد: اپلیكیشن "پیام من"، نخستین اپلیكیشن رسمی دانشگاه پیام است و دانشجویان بوسیله این اپلیكیشن به راحتی می توانند به نمرات، پرونده تحصیلی، بانكهای مقالات و كتب، برنامه های كلاسی، اطلاعیه ها، همایش ها، برنامه های كارآفرینی استارتاپ ها، ... دسترسی یابند.
وی با عنوان اینكه این سامانه برای تلفن های هوشمند و معمولی طراحی شده است و امكان استفاده از آن به سهولت امكان پذیر است، از دانشجویان این دانشگاه خواست باتوجه به شرایط حساس كنونی و احتمال افزایش مبتلاشدن به بیماری كرونا از حضور فیزیكی در مراكز وواحدها اجتناب كنند.
كریمی همین طور به سامانه امانت دیجیتال(تولید كتاب الكترونیكی) به آدرس lib.pnu.ac.ir اشاره نمود و اظهار داشت: با استفاده از این سامانه دانشجویان می توانند با پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار ریال در هر ترم به مدت ۶ ماه، امكان استفاده از محتوای الكترونیكی كلیه عناوین منتشره را داشته باشند.
وی اضافه كرد: فروشگاه آنلاین كتب درسی دانشگاه پیام نوربه نشانی digibook.pnu.ac.ir نیز امكان دسترسی به كتاب های كاغذی دانشگاه بدون واسطه را برای كلیه دانشجویان فراهم می آورد و دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه پست، كتاب ها را درب منزل خود تحویل گیرند.
وی همین طور تصریح كرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور همین طور می توانند نسخه الكترونیكی كتابهای انتشارات دانشگاه پیام نور را از اپلیكیشن كتابخوان دانشگاه به آدرس apps.pnu.ac.ir تهیه كنند.
كریمی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم خصوصاً دانشجویان اشاره كرد: دانشجویان از حضور غیرضروری در اماكن عمومی و مراكزو واحدهای دانشگاه پرهیز كنند.

1398/12/08
10:10:42
5.0 / 5
4037
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , خدمات , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲