قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

برنامه های رایزنی فرهنگی ایران در لبنان به صورت مجازی

برنامه های رایزنی فرهنگی ایران در لبنان به صورت مجازی

به گزارش قائم رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، برنامه ها و فعالیتهای خویش را در دوران كرونا به صورت مجازی برگزار می نماید.


به گزارش قائم به نقل از خبر آنلاین رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، برنامه ها وفعالیت های خویش را متناسب با شرایط و محدودیتهای اجتماعی دوران كرونا تنظیم كرده و نشست ها ومیزگردهای فرهنگی، ادبی و هنری اش را با دو اقدام عملی به فضای مجازی منتقل كرده است. این رایزنی در اقدام اول به برگزاری شب شعر با شركت شعرای لبنانی به مناسبت نیمه شعبان با عنوان " الغوث " اقدام نموده است. همینطور در اقدام دیگری نشست علمی با عنوان « كرونا ؛ داد وستد عقل و ایمان» را به صورت مجازی برگزار می نماید كه این مورد نگاهی است اندیشمندانه در مورد اثرات اپیدمی كرونا و نتایج آن بر ایمان و عقل بشریت در دوران پسا كرونا.
سخنرانان اصلی این نشست عبارتند از: حجت الاسلام والمسلمین شیخ شفیق جرادی: رئیس اكادمی مطالعات فلسفی و دینی«المعارف الحِكمیه»، حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد مبلغی: استاد حوزه علمیه قم، جناب شیخ هشام خلیفه: مدیر سابق اوقاف اسلامی دارالفتوای لبنان، كشیش آنطوان ضو، دبیر كل كمیته اسقفی گفتگوی اسلام و مسیحیت و مجری این نشست، دكتر خضر نبها: استاد فلسفه و كلام دانشگاه لبنان خواهد بود.
این برنامه ها دوشنیه 25 فروردین ماه ساعت 16.30 به وقت تهران در مكان: فضای مجازی 8949-085-275 ؛ Zoom Meeting برگزار می گردد. /6262

1399/01/29
20:44:53
5.0 / 5
3075
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲