قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
قالیباف در خوزستان:

مسئولان بكارگیری نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند

مسئولان بكارگیری نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند

قائم: رئیس مجلس شورای اسلامی درجریان بازدید از كارخانه سیمان اندیمشك بر بكارگیری نیروهای بومی در این واحد تولیدی تاكید نمود.به گزارش قائم به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (پنجشنبه ۱۳ شهریور) در جریان نظارت میدانی بر حوزه های انتخابیه استان خوزستان، از شهرستان اندیمشک بازدید نمود.
وی در ابتدای نظارت میدانی از پروژه های شهرستان اندیمشک، از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مربوط به سفر رهبر معظم انقلاب به خوزستان در منطقه اندیمشک بازدید نمود.
طرح یاد شده در سال ۱۳۷۵ همزمان با سفر رهبر معظم انقلاب به خوزستان به تصویب رسید و هدف اولیه اجرای آن زیرکشت رفتن اراضی رها شده کشاورزی در زمان جنگ بود تا برای مردم جنگ زده و جوانان بیکار این خطه اشتغالزایی شود.
همچنین بازدید از کارخانه عمران آریا سیمان اندیمشک نیز از دیگر برنامه های نظارتی رئیس مجلس شورای اسلامی بود.
قالیباف در جریان بازدید از این کارخانه، اظهار داشت: کارخانه سیمان اندیمشک از سال ۸۴ تابحال به دلیلهای مشکلات اداری و حقوقی که عمدتاً به سبب ناهماهنگی ها رخ داده، معطل مانده است.
وی با اعلان اینکه باتوجه به اقدامات صورت گرفته همه تجهیزات لازم برای این کارخانه خریداری و در محل خود مستقر شده است، اشاره کرد: با رفع مشکلات حقوقی، این کارخانه با تمام ظرفیت آغاز به کار خواهدنمود.
رئیس مجلس با اشاره به اینکه این کارخانه با آغاز به فعالیت می تواند به یکی از مراکز ارزآوری کشور تبدیل گردد، افزود: ۷۰۰ شغل مستقیم و ۱۵۰۰ شغل غیرمستقیم با شروع به کار این واحد تولیدی، ایجاد می شود که امیدواریم مسئولان بکارگیری نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند.


منبع:

1399/06/14
10:53:31
5.0 / 5
1960
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , جشن , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱