قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس:

ضرورت راه اندازی بیمارستان دوم قروه

ضرورت راه اندازی بیمارستان دوم قروه

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس از توزیع نامتوازن اعتبارات درمانی انتقاد نمود و اظهار داشت: شهرستان نیازمند بیمارستان دوم برای رفع نیازهای درمانی مردم است.به گزارش قائم به نقل از مهر، پرویز اوسطی شامگاه چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت بیمارستان شهید بهشتی قروه با حضور معاون درمان وزیر بهداشت گفت: حوزه بهداشت و درمان یک حوزه راهبردی است که در آن شاهد مشکلات اساسی و عقب ماندگی های مضاعفی هستیم.
به گفته او اعتبارات کلانی به حوزه بهداشت درمان تعلق می گیرد اما به صورت متوازن میان استانها توزیع نمی گردد و در واقع دیده می شود که در کشور توسعه عدالت محور نیست پس انتظار می رود توزیع اعتبارات عادلانه بوده و به مناطقی چون شهرستان قروه توجه بیشتری شود.
اوسطی با اعلان اینکه باید تجهیزات بیمارستان قروه تکمیل گردد، اضافه کرد: یکی از اشکالات اصلی در بیمارستان قروه مربوط به نیروی انسانی است و دراین زمینه ضعف هایی وجود دارد که باید رفع گردد.
او به پروژه های نیمه کاره حوزه بهداشت و درمان اشاره نمود و خواهان تسریع در راه اندازی پروژه های فوق شد.
اوسطی همین طور به بهره مند نشدن کردستان از اعتبارات کرونا اشاره داشت و بیان کرد که باید استان کردستان هم از این اعتبارات استفاده نماید.
او در نهایت تاکید کرد که باید بتوان بیمارستان شماره ۲ قروه را راه انداخت چونکه تنها با راه اندازی بیمارستانی دیگر است که نیازهای درمانی مردم رفع می گردد.

1399/06/21
11:00:04
5.0 / 5
2104
تگهای خبر: بهداشت , عدالت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان قائم