قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

اعلام نیازهای فراخوان جذب در دانشگاه فنی و حرفه ای نهایی شد

اعلام نیازهای فراخوان جذب در دانشگاه فنی و حرفه ای نهایی شد

به گزارش قائم دانشگاه فنی و حرفه ای ظرفیت ها و رشته های مورد نیاز برای فراخوان جذب اعضای هیات علمی در شهریور ۹۹ باردیگر بررسی و جهت اقدامات بعدی به دفتر جذب دانشگاه ابلاغ نمود.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای، در جهت نهایی کردن اعلام نیازهای فراخوان جذب هیات علمی شهریور ۹۹ جلسه ای برگزار کرد.
در این جلسه پس از ارائه مطالبی در مورد سیاست های جذب هیات علمی، گزارشی پیرامون شاخصهای مدنظر برای تعیین نیاز استان ها عرضه و تاکید شد که رشته های جدید آموزشکده ها، تعداد کادر آموزشی موجود و تعداد دانشجو در گروه های مختلف تحصیلی همچون این شاخص ها بوده است.
سلمانی مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه هم اظهار داشت، شرایط ویژه جذب هیات علمی در دانشگاه فنی و حرفه ای اقتضا می کند که در انتخاب رشته ها و گرایش ها هیات علمی مورد نظر، به چشم انداز توسعه ای دانشگاه حتما توجه گردد تا افرادی جذب شوند که بیشترین بهره دهی را برای دانشگاه در آینده داشته باشند.
پس از اظهارات دیگر حاضران در جلسه، ظرفیت های اعلامی و رشته های مورد نیاز برای فراخوان جذب اعضای هیات علمی در شهریور ۹۹ مورد بررسی دوباره قرار گرفته و جهت اقدامات بعدی به دفتر جذب ابلاغ گردید.

1399/07/11
17:12:58
5.0 / 5
1434
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم