قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس سازمان امور دانشجویان :

امكانات ورزشی با رعایت اصول بهداشتی در اختیار دانشجویان قرار گیرد

امكانات ورزشی با رعایت اصول بهداشتی در اختیار دانشجویان قرار گیرد

رئیس سازمان امور دانشجویان با تاكید بر نگهداری استاندارد تجهیزات و اماكن ورزشی تا رفع كرونا اظهار داشت: با رعایت اصول بهداشتی امكانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه ها قرار گیرد.به گزارش قائم به نقل از با حضور مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و به مناسبت هفته تربیت بدنی، مراسم بهره برداری از ۶۸۰۰ مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه ها بصورت مجازی اجرا شد.
صدیقی در این آیین مجازی اظهار داشت: ورزش در دانشگاه ها بعنوان یک وسیله و هدف مورد توجه مسئولان است و امیدوارم با رفع شرایط کرونایی، همچون گذشته دانشجویان در کارهای ورزشی مشارکت کنند.
وی با اشاره افتتاح ۲۷ پروژه ورزشی در هفته دولت اظهار داشت: در سالیان اخیر سرمایه گذاری مناسبی برای توسعه فضای ورزش دانشگاه ها صورت گرفته است و تا آخر سال هر ماه حدود ۵ پروژه افتتاح می گردد.
رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن تاکید بر حفظ و نگهداری استاندارد تجهیزات و اماکن ورزشی تا رفع کرونا اظهار داشت: با رعایت اصول بهداشتی امکانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه ها قرار گیرد.
در این آیین مجازی، کفپوش زمین روباز ورزشی در دانشگاه های بناب، جیرفت و کاشان و زمین چمن مصنوعی در دانشگاه های خوارزمی و دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین در این آیین سالن چند منظوره ورزشی دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار به مساحت ۱۸۰۰متر مربع مورد افتتاح قرار گرفت. بر طبق این گزارش با شروع به کار این پروژه ها که با صرف اعتبار ۴۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند در مجموع ۶۸۰۰مترمربع به فضای ورزشی دانشگاه ها اضافه گردید. در هفته دولت نیز ۲۷ پروژه ورزشی با مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع در دانشگاه ها مورد بهره برداری قرار گرفت.

1399/07/27
21:08:46
5.0 / 5
1816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم