قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
یك مقام مسئول دانشگاه آزاد ؛

دروس عملی و آزمایشگاهی از اول آذر لغو می شود

دروس عملی و آزمایشگاهی از اول آذر لغو می شود

معاون دانشگاه آزاد از لغو دروس عملی و آزمایشگاهی از اول آذر ماه اطلاع داد و اظهار داشت: در دو هفته آتی آموزش های مجازی تعطیل نیست و دانشجویان باید در كلاس ها حضور یابند.جواد علمایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تکلیف کلاس های آموزش مجازی و کلاس های عملی در دو هفته پیش رو اظهار نمود: با عنایت به تعطیلی دو هفته ای، از شنبه اول آذر تا ۱۴ آذرماه دانشگاه آزاد به صورت غیر حضوری فعالیت خویش را ادامه می دهد و کلاس های مجازی مثل روال کنونی ادامه خواهد داشت.
مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد با تکیه بر اینکه آموزش دانشجویان در دو هفته پیش رو تعطیل نمی گردد، اضافه کرد: اساتید باید برای برگزاری کلاس ها حضور فعالی داشته باشند و دانشجویان هم در کلاس ها حاضر شوند.
وی همینطور درباره برگزاری کلاس های عملی هم اظهار داشت: کلاس های عملی، آزمایشگاهی و کارگاهی هم از اول آذرماه تا ۱۴ آذرماه لغو می شود و دانشجویان ملزم به حضور در دانشگاه نیستند.
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اظهار نمود: در صورتیکه پس از این دو هفته، تعطیلی ها استمرار داشته باشد برای ترم آخری هایی که باید فارغ التحصیل شوند، در جلسه ای تصمیم ویژه خواهیم گرفت.
علمایی افزود: با عنایت به شرایط بحرانی انتشار کرونا در کشور، اگر امکان برگزاری کلاس های عملی فراهم نباشد، بطور قطع شهریه این دروس به دانشجو باز می گردد. چون که حضور دانشجو در این کلاس ها الزامی است و در این شرایط یادگیری اتفاق می افتد و نمی گردد برای دروس عملی، آموزش نظریه و یا آموزش از راه ویدئو در نظر گرفت.
به گزارش قائم به نقل از مهر، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه به مدت دو هفته محدودیت های را به علت کنترل کرونا در سرتاسر کشور اعمال خواهد نمود و در سطوح قرمز، نارنجی و زرد آموزش ها در دانشگاه و مدارس به صورت غیر حضوری دنبال خواهد شد.

1399/08/29
11:49:18
5.0 / 5
1202
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱