قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
قائم مقام دانشگاه آزاد خبر داد؛

تغییر وضعیت استخدامی 776 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

تغییر وضعیت استخدامی 776 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

قائم: قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از موافقت هیات مرکزی جذب با تغییر وضعیت استخدامی ۷۷۶ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه از پیمانی سالانه به پیمانی اطلاع داد.به گزارش خبرگزاری مره به نقل از دانشگاه آزاد، بیژن رنجبر ضمن اشاره به آخرین مصوبات هیأت مرکزی جذب دانشگاه، اظهار داشت: سی و پنجمین جلسه هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنا و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سایر اعضا برگزار گردید.
وی افزود: با عنایت به گزارش مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی درباره وضعیت استخدامی اعضای هیأت علمی پیمانی این دانشگاه که قرارداد همکاری آنها به صورت سالانه تمدید می شود، این مورد در دستور کار سی و پنجمین جلسه هیأت مرکزی جذب قرار گرفت و درباره آن تصمیم گیری شد.
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: بر این اساس، پرونده های تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که از سال ۱۳۸۳ به صورت پیمانی سالانه با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشتند و در انتظار تغییر وضعیت بودند، بعد از بررسی و ارزیابی نهایی، تعیین تکلیف شد. به این ترتیت، با موافقت اعضای هیأت مرکزی جذب، وضعیت استخدامی ۷۷۶ نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به پیمانی تبدیل شد.
وی اضافه کرد: برپایه این مصوبه که بزودی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ خواهد گردید، قرارداد همکاری این افراد از پیمانی سالانه به پیمانی تغییر وضعیت پیدا خواهد نمود و دیگر نیازی به تمدید سالانه قرارداد همکاری ندارد.
رنجبر تصریح کرد: روند تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از پیمانی سالانه به پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی در دستور کار جلسات هیأت مرکزی جذب دانشگاه قرار دارد و در جلسات آینده هم درباره وضعیت استخدامی دیگر اعضای هیأت علمی تصمیم گیری خواهد شد.
وی در انتها تاکید کرد: جلسات هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ساماندهی هرچه بهتر و تسریع در رسیدگی به پرونده های اعضای هیأت علمی به صورت منظم و مستمر در حال برگزاری است و تمامی پرونده ها با دقت و حساسیت مورد بررسی قرار می گیرد.


منبع:

1399/10/23
23:03:03
0.0 / 5
946
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , دكتر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم