قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون اداری، مالی وزارت علوم:

اجرای روانشناسی محیط در تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی

اجرای روانشناسی محیط در تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی

به گزارش قائم معاون اداری مالی وزارت علوم خواهان اجرای روانشناسی محیط در بحث تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی شد و اظهار داشت: اگر فقط به تعمیرات خوابگاه ها بپردازیم خطا است.به گزارش قائم به نقل از مهر، محمد تقی نظر پور در مراسم طرح ارتقای خوابگاه های دانشجویی که با حضور وزیر علوم و خیرین آموزش عالی بامداد امروز در وزارت علوم برگزار شد اظهار داشت: بیشتر از اینکه به ساختمان فکر نماییم باید به دانشجو و اساتید فکر نماییم.
وی افزود: هم اکنون که بحث تعمیرات خوابگاه ها را بر عهده گرفته ایم، ضروریست که بحث روانشناسی محیط را در خوابگاه ها مد نظر قرار دهیم چون که می تواند در سلامت روح و جسم دانشجویان بسیار مؤثر باشد.
معاون اداری مالی وزارت علوم اضافه کرد: فضای خوابگاهی بر روح و روان دانشجویان بسیار تاثیر گذار است و اگر بتوانیم فضای خوبی در محیط خوابگاه ایجاد نماییم و این طراحی را در بازسازی های خوابگاه ها مد نظر قرار دهیم زمینه آرامش روحی و روانی دانشجویان را در خوابگاه ها فراهم نموده ایم.
وی تصریح کرد: اگر فقط به تعمیرات خوابگاه ها بپردازیم خطا است، باید فضایی در خوابگاه ها ایجاد نماییم که محیط خوابگاه برای دانشجویان مفرح و دلباز باشد.


منبع:

1399/11/06
14:33:24
0.0 / 5
1216
تگهای خبر: آموزش , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم