قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
برای مساعدت در ترم دوم؛

محدودیت انتخاب واحد برای دانشجویان مشروطی كنسل شد

محدودیت انتخاب واحد برای دانشجویان مشروطی كنسل شد

بر طبق نامه معاونت آموزشی وزارت علوم به دانشگاه ها درباره مساعدت با دانشجویان مشروطی، محدودیت انتخاب واحد در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 در دانشگاه ها کنسل شد.به گزارش قائم به نقل از مهر، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم، در نامه ای به دانشگاه ها خواهان مساعدت با دانشجویانی شد که در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مشروط شده اند.
بر همین اساس دانشگاه ها نیز در امتداد مساعدت با دانشجویان بمنظور کاهش عوارض روانی کرونا و باتوجه به برخی مشکلات ناشی از آموزش به شیوه الکترونیکی، شرایطی ایجاد کردند که مشروطی دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منجر به محدودیت در ستاندن حداقل واحد در نیمسال دوم تحصیلی نشود.
بنابراین این دانشجویان می توانند همانند دانشجویان عادی نسبت به انتخاب حداکثر واحد در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اقدام نمایند. البته این استثنا فقط در نیمسال ذکر شده مورد نظر است.
دانشگاه فنی و حرفه ای دراین زمینه اعلام نمود: باتوجه به بخشنامه وزارت علوم درباب مساعدت با دانشجویانی که در نیم سال قبلی ۱۴۰۰-۹۹ مشروط شده اند، این دانشجویان می توانند همانند دانشجویان عادی نسبت به انتخاب حداکثر ۲۰ واحد در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ اقدام نمایند.
دانشگاه هنر تبریز اعلام نمود: برمبنای نامه معاون آموزشی وزارت علوم، مشروطی دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منجر به محدودیت در ستاندن حداقل واحد در نیمسال دوم تحصیلی نخواهد شد.
دانشگاه پیام نور نیز دراین زمینه اعلام نمود: محدودیت شرط معدل برای انتخاب واحد در نیم سال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه پیام نور کنسل شد. دانشجویان این دانشگاه بدون در نظر گرفتن معدل ترم قبل، می توانند حداکثر سقف انتخاب واحد را ستاندن کنند.

1399/11/25
14:35:32
0.0 / 5
1287
تگهای خبر: آموزش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم