قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

رویداد فناورانه خودرو های آینده

رویداد فناورانه خودرو های آینده

قائم: قائم: رویداد فناورانه خودرو های آینده با هدف رفع نیازهای فناورانه در حوزه خودرو های برقی، هیبریدی و متصل و زیرساخت ها و تجهیزات آزمون خودرو ها انجام می شود.به گزارش قائم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نسل جدیدی از خودرو ها که آلودگی ندارند و به محیط زیست هم لطمه نمی زنند و تولید آنها می تواند در کنار پاسخ گویی به نیاز مشتریان و حفظ جان آنها از مخاطرات و تصادفات به سبب به کار گیری سیستم های کمک راننده (ADAS) و اتصال پذیری خودروها؛ از جان طبیعت هم پاسداری می کند.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با هدف گسترش ساخت این خودرو ها در کشور مبادرت به پشتیبانی از ایده ها و طرح های نوآورانه و فناورانه ای کرده است که بتواند صنعت خودروسازی را در حرکت به سمت تولید این خودرو ها یاری کند.
همکاری مشترکی میان گروه توسعه تکنولوژی های جدید خودرویی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همکاری با مرکز تحقیقات و نوآوری یک گروه خودروسازی در نهایت به اتصال ایده های نوآورانه و طرح های فناورانه به صنعت خودروسازی و تولید خودرو های برقی منجر می شود.
برگزاری رویداد فناورانه خودرو های آینده (۲) با همین هدف و برای رفع نیازهای فناورانه در حوزه «خودروهای برقی، هیبریدی و متصل» و «زیرساخت ها و تجهیزات آزمون خودروها» برنامه ریزی شده است. شرکت های دانش بنیان می توانند با حضور در این رویداد توانمندی های دانشی و تخصصی خودرا برای رفع آنها عرضه کنند.
علاقه مندان تا ۱۶ مهرماه سال ۱۴۰۱ مهلت دارند برای حضور در این رویداد ثبت نام و ایده های خودرا عرضه کنند. رویدادی که ۲۵ و ۲۶ مهرماه انجام خواهد شد.
آخرین دستاوردها، توانمندی ها و فناوری های شرکت های دانش بنیان و توانمند در صنعت خودرو هم در این رویداد به نمایش درخواهد آمد.


منبع:

1401/07/11
10:10:05
5.0 / 5
300
تگهای خبر: برنامه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم