قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
نمایشگاه روایت خدمت،

دفاع خزعلی از حمایت های دولت سیزدهم از ورزش بانوان

دفاع خزعلی از حمایت های دولت سیزدهم از ورزش بانوان

قائم: معاون امور زنان رییس جمهور حمایت های دولت از ورزش بانوان را خوب اما نیازمند افزایش بیشتر دانست.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در حاشیه بازدید از نمایشگاه روایت خدمت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال قبل در رشته فوتبال بانوان و اعزام آنان که با هواپیمای اختصاصی انجام شد حتی بانوانی که شرایط ویژه داشتند با حمایت های دولت موجبات حضور آنان در رقابت های ورزشی برقرار شد و نقش مادر بودن مانع از پیشرفت ورزشی آنان نشد.
خزعلی از تصویب قوانین مناسب در دولت سیزدهم برای توسعه ورزش بانوان سخن گفت و اضافه کرد: قوانین و حریم های خوبی در عرصه ورزش بانوان به تصویب رسیده است که آنها سبب حضور بیشتر بانوان ورزشکار ایرانی در رقابت های ورزشی و ارتقاء رقابت بانوان ورزشکار ایران در رقابت های بین المللی شده است.
معاون امور زنان رییس جمهور افزود: مدال هایی که بانوان ایران طی دو سال قبل در ورزش های همگانی و عمومی کسب کرده اند از نظر کمیت کم کم درحال برابر شدن با مدال های آقایان است و امیدوار هستم بانوان ورزشکار کشور حضور فراگیرتری در رقابت های خارجی پیدا کنند.
خزعلی افزود: دولت خدمتگزار در حوزه زن و خانواده ۱۲ خدمت و دستاورد مهم همچون ارتقاء جایگاه زنان همتراز با مردان، تدوین سوابق زنان سرپرست خانوار، بیمه زنان و بیمه زوجین نابارور داشته است.
معاون امور زنان رییس جمهور همین طور در حاشیه نمایشگاه در برنامه تلویزیونی که بصورت زنده بر روی آنتن شبکه دو سیما پخش گردید حضور یافت.
منبع:

1402/06/05
13:00:51
5.0 / 5
223
تگهای خبر: برنامه , شبكه , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم