قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها:

آتش زدن كتاب علمی پزشكی ساحت علم و منطق را خدشه دار می كند

آتش زدن كتاب علمی پزشكی ساحت علم و منطق را خدشه دار می كند

به گزارش قائم رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: اقدام سخیف آتش زدن كتاب علمی مهم رشته پزشكی و انتشار آن خطای بزرگی است كه ساحت علم، عقل و منطق را خدشه دار می كند.به گزارش قائم به نقل از مهر، حجت الاسلام مصطفی رستمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به یاری خداوند متعال و بركت انقلاب اسلامی فضای علمی كشور به سطحی از تكثر ذیل عقلانیت انقلابی رسیده است كه اگر كسی ادعای علمی داشته باشد بتواند از راه مختلف آنرا محك زده و نیازی به كارهای رادیكال نداشته باشد.
اقدام سخیف آتش زدن كتاب علمی مهم رشته پزشكی و انتشار آن خطای بزرگی است كه ساحت علم، عقل و منطق را خدشه دار می كند اگر این اقدام توسط فردی كه ملبس به ردای روحانیت است، صورت گیرد كه خطایی مضاعف است.
بر هر پژوهشگر مدعی علمی لازم است اگر حرفی متقن و چارچوب مند دارد در مجاری پیشبینی شده پیگیری كند و الا اقدامات مذبوحانه ای از جنس آن انجام شده است حتما نتیجه ای جز این انشقاق و دودستگی، وهن روحانیت و آب به آسیاب دشمن ریختن ندارد.
متأسفانه ترك برگزاری جلسات مناظره و جدال احسن، برخی را به شیوه های ناپسند كشانده كه محكوم است.
در این بین جالب است برخی دایه های مهربان تر از مادر مانند بی بی سی فارسی كه در مقابل هیچ كتابسوزی حتی كتاب های مقدس نظیر قرآن هیچ واكنشی نداشتند حالا در مقابل سوزاندن كتاب پزشكی با نیت دامن زدن به شكاف های اجتماعی تمام وقت وارد ماجرا شده اند.»

1398/11/05
14:41:32
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , پزشك , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲