قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشگاه پیام نور:

دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور بورسیه می شوند

دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور بورسیه می شوند

رئیس دانشگاه پیام نور اعلام نمود: سال جاری دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با كمك بنیاد حامیان این دانشگاه بورسیه تحصیلی می شوند.به گزارش قائم به نقل از مهر، محمدرضا زمانی در حاشیه بازدید از حوزه آزمون کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور اصفهان با عنوان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور بورسیه تحصیلی دانشجویان کم بضاعت را شروع کرده است اظهار داشت: سال جاری دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه تحصیلی می شوند.
وی در مورد روند بورسیه دانشجویان اضافه کرد: دانشجویانی که قادر به پرداخت شهریه تحصیلی خود نیستند از راه دانشگاه شناسایی و به بنیاد معرفی می گردند و با کمک و حمایت بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور، این دانشجویان به صورت ترمی و یا کل مدت تحصیل بورسیه می شوند.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به ظرفیت بنیاد خیرین تصریح کرد: هم اکنون خیرین تعهد بورسیه تحصیلی برخی از دانشجویان بی بضاعت را تقبل کرده اند اما روند کار به سرعت در حال گسترش است و به عدد قابل توجهی دست خواهیم یافت.
زمانی قرار گرفتن بورسیه تحصیلی دانشجویان در سبد تسهیلات دانشگاه پیام نور را بسیار پرارزش دانست و اظهار داشت: در شرایطی که به علت بیماری کرونا، درآمد اقتصاد برخی خانوارها امکان دارد با چالش روبرو باشد، کمک خیرین برای ادامه تحصیل دانشجویان می تواند راهگشا باشد.

1399/05/31
21:27:39
5.0 / 5
1757
تگهای خبر: بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴