قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون دانشگاه :

سیاست های دانشگاه آزاد در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص شد

سیاست های دانشگاه آزاد در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص شد

قائم: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد سیاست های انتخاباتی دانشگاه آزاد را تشریح نمود.فرزاد جهان بین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم سالاری دینی با اهمیت ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده و انتخابات بعنوان لیله القدر نظام اسلامی، از مظاهر اساسی تجلی مردم سالاری دینی است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی درباب انتخابات را تشریح نمود و اضافه کرد: دانشگاه آزاد در امتداد مشارکت حداکثری و زمینه سازی برای انتخاب اصلح، تمام مساعی خودرا به کار خواهد گرفت. دانشگاه به هیچ نحو اجازه نخواهد منابع و امکانات دانشگاه له یا مقابل شخص یا جریان خاصی به کار گرفته شود.
وی در ادامه اشاره کرد: در مقطع تبلیغات رسمی، حضور تمام افرادی که مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفتند با اطلاع ریاست واحد دانشگاهی در دانشگاه مجاز است. این حضور می تواند در قالب های سخنرانی و تبیین مواضع، پرسش و پاسخ و مناظره باشد.
جهان بین با بیان این مطلب که حضور نمایندگان کاندیداها یا دیگران با تأیید هیأت نظارت در قالب سخنرانی، پرسش و پاسخ و مناظره مجاز است، اظهار داشت: محکومین فتنه ۸۸ نمی توانند در دانشگاه حضور پیدا کنند و پیش از ایام رسمی تبلیغات انتخاباتی، تبلیغ مستقیم ممنوعست.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اشاره کرد: حضور افراد در دانشگاه در روزهای غیر رسمی انتخابات بدون تبلیغ مستقیم و در قالب سخنرانی، پرسش و پاسخ و مناظره و با تأیید هیات نظارت مجاز است.
وی در آخر اظهار داشت: هیأت نظارتها باید با رعایت عدالت، در قالب این ضوابط زمینه را برای طرح تمام سلایق و دیدگاه ها و با هدف کمک به مشارکت حداکثری و شناخت و انتخاب اصلح در محیط دانشگاه فراهم آورند.


منبع:

1400/01/03
13:25:20
5.0 / 5
1095
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم