قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس صندوق رفاه :

۲۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی نیمسال دوم پیشبینی شد

۲۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی نیمسال دوم پیشبینی شد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعتبار پیشبینی شده برای پرداخت وام های نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اظهار داشت: خوشبختانه با مصوبه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.
وی اضافه کرد: این اعتبار برای پنج نوع وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن، وام ویژه دکتری و وام ضروری در نظر گرفته شده است و اگر نیاز باشد درصدی را هم مجدد پیشبینی می نماییم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره افزایش وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی هم اضافه کرد: درباره افزایش وام های دانشجویی غیر از این که ۷۰۰ هزار تومان وام ویژه دکتری به یک میلیون تومان در ماه افزایش پیدا کرده، افزایش دیگری نداشته ایم.
وی عنوان کرد: تصمیم گیری درباره افزایش وام ها، شهریورماه در جلسه هیأت امنای صندوق صورت می گیرد.
به گزارش قائم به نقل از مهر، مهلت ثبت وام های دانشجویی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ تمدید گردید، دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی (تحصیلی، ضروری، دکتری، مسکن، شهریه) تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با رفتن به سامانه صندوق نسبت به ثبت نام وام های دانشجویی اقدام نمایند.
ثبت درخواست برای متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و برای متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.

1400/02/31
18:17:02
5.0 / 5
947
تگهای خبر: دكتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم