قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشگاه خوارزمی خواستار شد:

مشاركت روسای دانشكده ها در تهییج دانشجویان برای حضور در انتخابات

مشاركت روسای دانشكده ها در تهییج دانشجویان برای حضور در انتخابات

قائم: رییس دانشگاه خوارزمی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری خواهان مشارکت مسئولین دانشکده ها در تهییج دانشجویان برای حضور حداکثری در انتخابات شد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه خوارزمی، نشست شورای معاونین و رؤسای دانشکده های دانشگاه خوارزمی با حضور رییس دانشگاه، معاونین و مدیران ستادی و رؤسای دانشکده ها اجرا شد.
عزیزالله حبیبی اظهار داشت: برگزاری این جلسه مبدا ورود به کارهای کاری و شروع حرکت ها و برنامه های جدید است و باید جدی تر و فعال تر از گذشته به برنامه ریزی و حضور در زمینه های کاری بپردازیم.
وی با اشاره به مسائل بازگشایی و حضور دانشجویان و پاسخ به مطالبات به حق و به روز آنان همچون حق استفاده از کلاس، خوابگاه و نرم افزارها و… خواهان فعالیت تمام قد دانشکده ها برای مرتفع نمودن این مطالبات شد.
رئیس دانشگاه خوارزمی همین طور به اجرای مصوبه هیأت مدیران و بازطراحی تشکیلات دانشگاه و استقرار کارهای آموزشی در تهران و استفاده از ظرفیت ها برمبنای پیشنهادات و نیازهای موجود و اجرای برنامه راهبردی پرداخت و افزود؛ مطالبی مثل ارتقا دانشگاه و تغییر فرهنگ کاری برمبنای فاکتورهای نظام و تعریف ماموریت گرایی دانشکده ها، و تامین بموقع بودجه سبب تسهیل در در انجام ماموریت ها می شود.
وی همین طور بر ارتباط با دستگاه های در رابطه با کارهای کاری هر بخش و انعقاد تفاهم نامه تاکید نمود.
حبیبی در بخش دیگری فعال شدن بخش خیرین و دانش آموختگان و حضور جدی تر اعضای هیأت علمی و غیر هیأت علمی و حضور تمام وقت مدیران در محل کار و پاسخگویی حضوری به نیازهای دانشجویان را ضروری دانست.
در اختتام رییس دانشگاه خوارزمی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و مشارکت مسئولین دانشکده ها در تهییج دانشجویان برای حضور حداکثری در انتخابات اشاره کرد: امیدوارم سال ۱۴۰۰ دانشگاه بتواند به برنامه عملیاتی تعریف شده و موفقیت بیش از پیش برسد.منبع:

1400/03/12
12:07:04
5.0 / 5
995
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دستگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴