قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

سطح خدمات رفاهی دانشجویان در دوران پسا کرونا افزایش می یابد

سطح خدمات رفاهی دانشجویان در دوران پسا کرونا افزایش می یابد

قائم: رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش سطح کیفی خدمات به دانشجویان و کوشش برای ارائه خدمات رفاهی با رعایت پروتکلهای بهداشتی در دوران پسا کرونا خبرداد.به گزارش قائم به نقل از مهر، مسعود گنجی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از زیرساخت های خدمات رفاهی (خوابگاه ها و آشپزخانه های دانشجویی) دانشگاه یاسوج بازدید نمود.
وی با بازدید از آشپزخانه صنعتی دانشگاه یاسوج که در دست راه اندازی است اشاره کرد: این اقدام می تواند نقش مهمی در ارتقا کیفیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان ایفا کند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان به نقش حمایتیِ این صندوق در گسترش زیرساخت های خدمات رفاهی اصرار کرد و در نشستی صمیمانه با دانشجویان از نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده آنان درباب نحوه مدیریت خدمات رفاهی استقبال کردند.
وی همین طور آخرین وضعیت خوابگاه های دانشگاه یاسوج پیش از بازگشایی در دوران پسا کرونا را بازدید و بررسی نموده و بازدید از آخرین وضعیت خوابگاه ها و آشپزخانه های دانشجویی دانشگاه های شیراز، صنعتی شیراز و هنر شیراز در دستور کار رییس صندوق رفاه دانشجویان قرار گرفت.
گنجی در نشست مشترک با رؤسای دانشگاه های شیراز به اهتمامِ تمامی ارکان دانشگاه ها و صندوق رفاه دانشجویان درباب کوشش برای ارائه خدمات رفاهی با رعایت پروتکلهای بهداشتی در دوران پسا کرونا و افزایش سطح کیفی خدمات به دانشجویان تاکید ویژه کرد.
همچنین اولویت های اصلی مشکلات خدمات رفاهی دانشگاه های شیراز، صنعتی شیراز و هنر شیراز بررسی گردید.


منبع:

1400/09/05
13:23:32
5.0 / 5
695
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , كیفیت , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳