قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

اولین جشنواره ملی شعر سرو در کرمان فراخوان داد

اولین جشنواره ملی شعر سرو در کرمان فراخوان داد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از برگزاری اولین جشنواره سراسری شعر سرو همزمان با میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار طی 15 اسفند آگاهی داد.


به گزارش دریافتی روز دوشنبه ایرنا، علیرضا منظری توکلی اضافه کرد: دبیرخانه این جشنواره در ساختمان شماره یک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی به وجود آمده و شاعران می توانند آثارشان را تا ۲۰ بهمن ماه به آدرس وب سایت این جشنواره: http: //jashnvare.iauk.ac.ir ارسال نمایند.
وی اضافه کرد: این جشنواره در سه محور توجه به سیره و شخصیت معنوی حضرت امام حسین (ع)، تبیین مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و توجه به ادبیات مقاومت و پایداری برگزار می گردد.
این مسئول بیان کرد: اولین جشنواره سراسری شعر سرو در سه بخش عمومی(حرفه ای)، دانشجویی و دانش آموزی و در مرحله مقدماتی در شهرهای رفسنجان، سیرجان و جیرفت برگزار می گردد و برگزیدگان جشنواره در آیین اختتامیه در واحد شهید حاج قاسم سلیمانی به خوانش آثارشان می پردازند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اشاره کرد: برای برگزاری این جشنواره علاوه بر ایجاد دبیرخانه، انتخاب دبیر تخصصی و مسئول دبیرخانه، کمیته های اجرائی، علمی و داوری، پشتیبانی و تدارکات، رسانه و روابط عمومی، مستندسازی و نیز کمیته حفاظت تشکیل شده است.

1400/10/07
21:42:46
5.0 / 5
607
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴