قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حضور رئیس دانشگاه تهران؛

راه اندازی ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه دانشگاه تهران

راه اندازی ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه دانشگاه تهران

قائم: آئین افتتاح ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران با حضور دکتر سید محمد مقیمی، رییس دانشگاه تهران اجرا شد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی، رییس دانشگاه تهران امروز دوشنبه ۹ اسفند ماه در آئین افتتاح ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران، با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص)، اظهار داشت: در شروع دوره جدید مدیریتی دانشگاه تهران، در جلسه ای که با استادان دانشکده معارف و اندیشه اسلامی برگزار برگزار شد، گلایه هایی در خصوص مشکلات فضای فیزیکی و محل استقرار این دانشکده عنوان شد. بعد از بررسی امکانات موجود، ساختمان جدیدی برای دانشکده در نظر گرفته شد.
وی با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات دانشگاه تهران، اضافه کرد: در سیستم مدیریت دانشگاه باید تلاش نماییم که با همفکری یکدیگر، وظایف شرعی و اداری خودرا در قبال اسلام عزیز به انجام رسانیم.
رئیس دانشگاه تهران افزود: ارائه خدمات به همه دانشکده ها، از خاصیت های دانشکده معارف و اندیشه اسلامی است. بدین سبب هر تحول کوچکی که از نظر روش و محتوا در این دانشکده اتفاق می افتد، می تواند تحول عظیمی در همه رشته ها و دانشکده ها ایجاد نماید. بدین سبب قائل به ارتقای جایگاه دانشکده معارف از همه جهات هستیم.
دکتر سید حسن قاضوی، رییس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی نیز ضمن اشاره به حرکت جهادی رییس دانشگاه تهران در اختصاص ساختمان جدید به دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، بیان کرد: به رغم زمان کوتاه - کمتر از سه ماه از ارائه درخواست ارتقای فضای فیزیکی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی - با مجاهدت مثال زدنی و با وجود محدویت های مالی، اما ساختمان جدید دانشکده آماده شد.


منبع:

1400/12/11
09:43:27
5.0 / 5
559
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , پیامبر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵