قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

نرخ غذای دانشجویی از اول مهرماه تغییر می کند

نرخ غذای دانشجویی از اول مهرماه تغییر می کند

قائم: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: قیمت غذای دانشجویی مهرماه تغییر خواهد نمود و جلسه هیات امنای صندوق 16 شهریورماه برگزار شده و دراین جلسه قیمت غذا برای مهرماه نهایی می شود.مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییر قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: قیمت غذای دانشجویی هم اکنون به این شرح است: صبحانه هزار و ۶۰۰ تومان، ناهار و شام کم هزینه ۲ هزار و ۱۰۰ تومان، ناهار و شام متوسط هزینه سه هزار تومان، ناهار و شام پرهزینه سه هزار و ۵۰۰ تومان، حداقل و حداکثر مبلغ غذای دانشجویان شاغل به تحصیل در سنوات بدون مجوز ۶ هزار و ۸۰۰ تا ۹ هزار و ۶۰۰ تومان است.
وی درباره هزینه غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: تا آن زمان که هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ پیشنهاد شده را تأیید نکنند، همه گمانه زنی خواهد بود برای همین پس از تأیید و تصویب هیأت امنای صندوق اعلام می شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ جلسه هیأت امنای صندوق برگزارمی شود و در این نشست ۳ پیشنهاد مربوط به قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید ارائه می دهیم و سپس در آن جلسه درباب موضوع مذکور تصمیم گیری می شود و بعد از تصویب به دانشگاه ها برای اجرا ابلاغ می نماییم.
وی با اعلان اینکه بدین ترتیب نرخ ها از مهرماه تغییر می کند، اضافه کرد: اهتمام ما بر این است که سهم دانشجو برای پرداخت غذا را به زیر ۱۰ درصد برسانیم.
به گزارش قائم به نقل از مهر، مدتی پیش شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران از گرانی سه برابری وعده غذایی دانشجویی آگاهی داده بودند.

1401/05/04
16:10:15
5.0 / 5
363
تگهای خبر: دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳