قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
یك مقام مسئول در نهاد رهبری:

هزینه های مشاوره باید برای زوجین دانشجو بیمه شود

هزینه های مشاوره باید برای زوجین دانشجو بیمه شود

به گزارش قائم، مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: هزینه های مشاوره برای زوجین باید بیمه شود و هر زوج بتواند در طول یک سال، 10 مرتبه از ژتون های مشاوره استفاده نماید.به گزارش قائم به نقل از مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، حجت السلام سیدمحمد هاشمی در افتتاحیه دومین پودمان آموزش تخصصی ویژه مسئولان و کارشناسان مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور عنوان کرد: نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها، حساسیت ویژه ای به مقوله ازدواج دانشجویان دارد.
وی با اشاره به برنامه های توسعه ای تسهیلات ازدواج دانشجویی افزود: نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب، برنامه های ویژه ای برای ستاد ازدواج دانشگاه ها دارد و باید از تمام ظرفیت ها استفاده گردد.
حجت السلام هاشمی در تشریح این برنامه ها عنوان کرد: هزینه های مشاوره برای زوجین باید بیمه شود و به عنوان پیشنهاد، بطورمثال هر زوج بتواند در طول یک سال، ۱۰ مرتبه از ژتون های مشاوره استفاده نماید.
مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها اشاره کرد: پنج سال نخست زندگی زوجین از پرچالش ترین دوران زندگی است و در قالب افزایش تسهیلات باید زوجین را حمایت کرد.
حجت السلام هاشمی در خاتمه به تشریح اقدامات نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها در طول دو دهه اخیر که بیش از ۵۰۰ هزار زوج از این برنامه ها بهره مند شدند، پرداخت و طبق داده ها اعلام نمود: آمار طلاق ازدواج های دانشجویی شش درصد است.


منبع:

1401/06/10
23:10:05
5.0 / 5
558
تگهای خبر: آموزش , برنامه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم