قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
یك مقام مسئول در علوم تحقیقات:

اساتید و دانشجویان علوم و تحقیقات مصمم به برگزاری کلاسها هستند

اساتید و دانشجویان علوم و تحقیقات مصمم به برگزاری کلاسها هستند

به گزارش قائم، قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات اظهار داشت: کلاسهای آموزشی این واحد با حضور اساتید و دانشجویان با قوت درحال برگزاری است.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه آزاد، جمشید صباغ زاده با تبریک شروع سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: خوشبختانه کلاسهای آموزشی واحد علوم و تحقیقات با استقبال خوب اساتید و دانشجویان با قوت درحال برگزاری است.
قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات با اعلان اینکه ۹۰ درصد کلاسهای مقطع دکتری واحد علوم و تحقیقات روز گذشته برگزار شد، اظهار داشت: امروز ۱۲۳۰ کلاس در مقطع دکتری، ۱۳۵۸ کلاس در مقطع کارشناسی ارشد و ۶۰۰ کلاس در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اجرا شد.
صباغ زاده با تکیه بر این که دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با تمام توان و ظرفیت درحال فعالیت است، اضافه کرد: اساتید و دانشجویان این دانشگاه در تشکیل و برگزاری منظم کلاس ها مصمم و پیگیر هستند و همه در راستای رشد و پیشرفت کشور تلاش و کوشش می کنند.
وی با اشاره به این که دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات دارای ۴۰ هزار دانشجو است، اظهار داشت: ثبت نام در این واحد دانشگاهی همچنان ادامه دارد و ما شاهد افزایش تعداد دانشجویان در این واحد خواهیم بود.


منبع:

1401/07/10
11:09:33
5.0 / 5
446
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , دكتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳